Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dom Kazumu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 8:54 pm

Ako ma pobozkala pri bozku som jej začal jemne cumľať jej spodnú peru , potom zasa tú hornú nakoniec som do bozku zabojil zasa jazyk . Naozaj to bolo neskutočné srdce mi hlasne bilo krv prúdila ako splašená hormóny vo mne sa búrili .Toto všetko mi spôsobovala ona v tento moment , tiež mi sem tam utiekol hlasný výdych . Pomaly som začal trýchľovať raz za čas som prirazil silnejšie a sem tam som z nej úplne vyšiel a zasa do nej prenikol .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 9:02 pm

Začal mi cumlat rty a taktéž jsem se do toho zapojila. Jejich chuť mi v ústech zůstane ještě dlouho. Měla jsem pocit jako bych měla místo krve rozžhavený kov. Moje tělo bylo čistá květina, které potřebovalo obarvit. Cítila jsem na těle to jeho. Bylo to vážně neskutečný. Jako by měl v sobě něco, co nikdo jiný nemá. Jak začal zrychlovat, tak jsem na těle pocítila malé kapičky potu.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 9:09 pm

Pri bozkoch som sa presunul zasa na jej krk z úmyslom jej tam spraviť ďalší cucfliečok ale na druhej strane než predtým .Môj horúci dych pri tom mohla pocítiť na svojej pokožke .Malé kvapôčky potu sa už objavovali aj na mne hoci som bol na teplo zvyknutý .Ako som takto ale pokračoval , hoc sa mi to páčilo tak trocha ma napadlo že čo tak to na chvíľu nechať aj na ňu preto som mal teda v pláne zmeniť polohu .Preto som po chvíľi ešte pár krát jemne prirazil a potom sa troška odsunul .Ja som mieril teraz do zadu tak žeby som si sadol no ju som tak trochu tiahol k sebe nech ide hore na mňa .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 9:19 pm

Přestal s polibky a začal se mi věnovat na krku. Když jsem měla volné ústa, tak jsem slastně vzdychala o něco hlasitěji, než když to bylo tlumené polibky. Odsunul se a sedal si. Při tom mě táhl s sebou. Sedl si a opřel se. Obkročmo jsem si na něj posadila. Ruce jsem mu položila na ramena. Naklonila jsem se k němu a začala jsem ho líbat. Nemohla jsem se nabažit jeho polibků. Pomalu jsem začala pohybovat panví.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 9:30 pm

Ja som sa tiež snažil pohybovať tak aby to nerušilo pri bozkoch teda pomalšie ale vôbec mi to nevadilo .Pri tých bozkoch sme si to vlastne celé vynahrádzali .Ani ja som sa tých jej nabažiť nemohol .Ona bola naozaj veľmi sladká , odosť sladšia než čokoľvek iné a musel som uznať že som mal veľkú slabosť pre sladké .Ja som mal ruky vlastne voľné obe jej začali vlastne blúdiť po chrbáte na ktorom som ju asi mohol jemne štekliť .Nakoniec som si jednou ju viac pritiahol k sebe a druhou som sa jej začal hrať vo vlasoch .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyWed Apr 04, 2012 9:39 pm

Pomalu jsem zrychlovala. Ale vážně pomalu. Nikam jsem nepospíchala a vlastně teď to bylo v mé režii. Musela jsem před ním smeknout. Za tu dobu, co jsem dospěla, jsem neměla moc dobrý milostný život, ale našlo se pár známostí na jednu či dvě noci. Doufala jsem, že tohle nebude na jednu noc. Přitáhl si mě k sobě. Trošičku mi dělalo potíže spojit obě činnosti dohromady, ale zatím jsem to zvládala. Plně jsem se mu věnovala a užívala jsem si tu slast. Snad si to užíval i on.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyThu Apr 05, 2012 3:52 pm

Rýchlosť ktorú som nechával na nej mi úplne vyhovovala možno to bolo hlavne pre to lebo ma zamestnávala tými jej sladučkými neodolateľnými bozkami. Užíval som si naplno obe tieto krásne veci . Jednou rukou som jej tak trocha dal na bok z tváre jej neposlušné vlasy tým ju jemne aj pohladil a tá ruka ostala v jej vlasoch .Hral som sa tam a pritom ju sem tam jemne hladil na chrbáte .Dúfal som ale že toto celé nebolo spôsobené iba tým alkoholom a že po tejto noci dostanem od nej zajtra vynadané hoci som chcel skôr možno v tomto začínajúcom vzťahu časom pokračovať .Nevenoval som teraz radšej tomu až takú pozornosť proste som si to chcel aspoň teraz s ňou celé užiť .
Mal som už veľa partneriek a tak niektoré na mňa boli moc divoké alebo skôr moc mäkké ale mne sa zdalo že u nej keď som šiel troška tvrdšie jej to až tak nevadilo všetko tu krásne kombinovalo .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyThu Apr 05, 2012 6:52 pm

Neustále jsem udržovala tempo. Nebylo ani pomalé ale ani rychlé. Na chvíli jsem se odpojila od jeho neodolatelných rtů. Čelem jsem se opřela o to jeho. Nějak jsem nevycházela s dechem. Měla jsem ho zrychlený. Jednu ruku jsem mu položila na hruď. Olízla jsem si rty. Pořád jsem na nich měla jeho chuť. Zhluboka jsem se nadechla. Jeho vůně byla jako afrodiziakum. Toužila jsem po něm stále víc a víc.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyThu Apr 05, 2012 7:28 pm

Ako prerušila bozky všimol som si že som nebol jediný kto už pomaly nestíhal z dychom .V tedy som sa trocha pousmial keď bola tak blízko pri mne videl som jej priamo do očí ."Si úžasná ... "Šeptol som a keďže teraz ona udržiava tempo tak ja som mal čas sa tak troška starať o ňu .Preto som jej dal taký letmý bozk a trocha viac som sa naklonil smerom na ňu .Jej telo úplne celé priliehalo na mojom .V tedy som perami zamieril k jej ušku ktoré som začal jemne pusinkovať .Niekde som počul že u niektorých dievčat je to citlivé miesto preto som to chcel vyskúšať . Ako som ju tam pusinkoval jemne som jej koniec toho uška stisol perami trocha doňho zahryzol a zasa ju tam pobozkal .Ďalšiu chvíľku som sa ju snažil dráždiť na ušku .Po tomto som sa zasa odsunul a priložil som teraz ja svoje čelo na to jej .Chcel som vlastne vidieť jej výraz .Nevedel som prečo ale tak trocha som tušil že ona moju tvár dobre vidieť asi nebude .V tedy som sa potom ja viac oprel o pohovku a začal som jej teraz tak trocha pomáhať a zrýchľoval som tým tempo .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyThu Apr 05, 2012 9:40 pm

Dívala jsem se na něj, ale vůbec jsem neviděla jak se tváří. Mrzelo mě to a to dost. „Taky nejsi špatný,“ popíchla jsem ho s menším úšklebkem. Naklonil se víc ke mně. Naše těla byla na sobě skoro přilepená. Ta jeho blízkost byla naprosto dokonalá. Už jsem si nic přát nemusela, jen jeho. Začal mi pusinkovat ucho. Trochu jsem uhnula a z úst mi uniklo neurčité zamumlání. Nějakou chvíli se hrál s mým uchem. Po chvíli přestal a udělal to samé co já. Opřel čelo o moje. Pořádně jsem na něj neviděla, ale tušila jsem, že se na mě dívá. Ruce jsem položila na jeho tvář. Prstem jsem mu přejela po rtech. Opřel se a začal mi pomáhat. Zakroutila jsem hlavou. Naklonila jsem se k němu. „To ani omylem. Jestli chceš něco dělat, tak převezmi velení. Teď je to v mé režii,“ špičkou jazyka jsem mu olízla ucho. Pokusila jsem se ho zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyFri Apr 06, 2012 4:23 am

Ja som sa až tak veľmi nebránil a prestal som jej pomáhať tá jej myšlienka sa mi ale vlastne páčila buď to bude riadiť ona alebo ja ."Tak teda nechám to ešte na tebe ... ukážte ž sa pani režisérka .... "Povedal som a v hlase bolo čuť že som trocha aj ja podpichoval , v tedy na čo spravila som sa zachvel tak trocha som nechápal že niečo podobné som robil aj ja jej a mne to asi dávalo zabrať trocha viac .V tom nevedel som prečo ale aj tak som aj ja musel dodať ."Tak to aby som ti ešte ukázal čo je vo me ... "Povedal som odhodlane a v tom mi došlo že všetko zatiaľ sa mi úplne páčilo vždy som mal skoro čo vytknúť no tu nebolo čo.
Ešte stále som z nej chcel viac hoci som ju už okusil ešte stále som chcel pokračovať vážne to bolo zvláštne možno to bolo tým že bola vážne taká dobrá alebo ma až tak priťahovala .Trocha som nasal jej vôňu a olízol jej krk keďže bola ona perami u môjho ucha ja som mal blízko práve toto miesto .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 EmptyFri Apr 06, 2012 9:29 am

Jeho nejapné poznámky jsem si nevšímala. Spíš mi to připadalo jako špatný vtip, ale pobavilo mě to. Jak jsem mu olízla ucho, tak se zachvěl. Měl viditelnější reakci než já. Pousmála jsem se. Nejspíš na to nebyl až tak zvyklý. Rty jsem posunula trochu níž k jeho ušnímu lalůčku. Jemně jsem do něj kousla a pak jsem ho začala cumlat. „Plachý řeči,“ popíchla jsem ho. Chtěla jsem, aby mi ukázal co je v něm, ale nechtěla jsem to na sobě nechat znát. Proto jsem dělala, že mu nevěřím. Víc jsem se k němu přitiskla. Tak nějak jsem si myslela, že to moje pomalé tempo ho muselo rozčilovat, ale mně to vůbec nevadilo. Chtěla jsem ho vyprovokovat. Pořád jsem cumlala jeho ucho. Občas jsem vzdychla, ale jen tak potichoučku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dom Kazumu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město :: Obytné části města-
Přejdi na: