Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dom Kazumu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 3:32 pm

Dom Kazumu  Anime.kon.05.7
Je to vlastne normálny obytný dom ktorý je väčší než tie ostatné hoci to nieje nejaký palác alebo tak ale je pekne zariadený ako má byť podľa vkusu Kazumu . Má pri dome svoje parkovacie miesto keďže je trocha vyššie .Na dvore má jednu motorku na ktorej veľmi nejazdí .Má veľký pozemok preto časom plánuje si nechať postaviť aj obrovský bazén ale doma nebýva často preto sa k tomu akosi ešte nemal.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 3:33 pm

Zaparkoval som svoje auto na miesto ako normálne ."Tak sme tu ... "Povedal som jej a vystúpil som z auta vedel som že doma mám všetko preto som sa nikde nemusel zastavovať .Len som čakal kedy pôjde ona ja som šiel takým pomalým krokom k dverám nech ich odomkenm
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 3:42 pm

Zaparkoval před domem. Usoudila jsem, že to bude jeho dům. Odepnula jsem si bezpečnostní pás a vystoupila jsem. Všechno kromě kabelky a vní potřebných věcí jsem nechala v autě v Anglii. Zamířila jsem za ním. Byla jsem těsně za ním, abych se neztratila! "To tu bydlíš sám?" zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 4:15 pm

"Áno sám s kým iným by som tu tak bol ? Možno ale preto niesom skoro vôbec doma nebol som tu už tak myslím že viac než dva týždne ." Povedal som jej a ako som otvoril pustil som prvú ju .Hoci som tu dlho nebol voňalo to tam docela takou príjemnou vôňou a hoci tento byt patril chlapcovi bolo tu vlastne všetko upratané na svojom mieste tak ako má byť .Potom som čakal aby mi podala svoj kabát nech jej ho zavesím .Ale v tom si si na niečo spomenul ."Ale vlastne nebýval som tu vždy sám raz tu býval pol roka kamoš lebo nemal kam ísť ... a inak to bolo myslím všetko ."
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 4:28 pm

Jako gantlemant me pustil první. Vstoupila jsem tedy. Vyslékla jsem si kabát a podala jsem mu jej. Musela jsem uznat, že byl rozkošný jak se snažil být gantlemanovský až mi to přišlo divný. Zamířila jsem dále chodbou aniž by mě vyzval. Podařilo se mi najít na první pokus kuchyni. Opřela jsem se o futra a podívala jsem se na něj. "No tak mě překvap," vybídla jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 4:38 pm

Ja som zamieril tiež do kuchyne hoci ma predbehla .Najprv som sa porozhliadol či je všetko v poriadku a bolo .
"Umm vieš čo ? Ak chceš v obývačke je televízia pusti si ju než to pripravím ... no a teraz chceš niečo na pitie alebo tak ? A to sa báť nemusíš spravím to čo viem najlepšie ."To čo som chcel spraviť dúfal som vlastne že to v chladničke mám .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 4:43 pm

"Tak to ji jdu najít!" otočila jsem se k němu zády. "No myslím, že by se pohárek s vodou hodil," řekla jsem. Ale nepočkala jsem. Zamířila jsem najít obývák. Ne kvůli televize, ale chtěla jsem to tu prošmějdit!
Našla jsem obývák. Kabelku jsem hodila do jednoho z křesel. Televize jsem si nevšímala. Vlastně si ani nevzpomínák, kdy jsem se na ni naposledy dívala.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:01 pm

Našiel som jemne sýtenú minerálku a nalial som jej do pohára ktorý bol taký dlhší ."Tak tu to máš .. " Dal som jej to tam na stolík čo tam bol a potom som dodal ."Ak by si sa zatiaľ nudila tak mi to oznám hej ? Určite si nájdem čas aj pri varení ." Ako som to dopovedal zamieril som do kuchyne .No ukaž sa ty baleťák Hééj ja baleťák niesom ! Ale mohol s teba byť ! Radšej som mu na to nepovedal a skontroloval som obsah ľadničky .Vytiahol som to čo bolo potreba .V poličke som našiel ešte niečo čo bolo treba . Všetko korenie a iné veci som si nachystal.Dal som variť vodu a zatiaľ som si dal rozohriať na inú panvicu to čo malo ísť do trúby na zapekanie .Mal som v pláne spraviť zapekané kuracie prsíčka z cestovinami a k tomu šalát .Vždy keď som začal variť tak trocha som si nevšímal okolie , kto vie čím to bolo . Spravím aj nejakú omáčku ? Vedel som že to z tých kuracích prsíčok stačiť bude .Všetko išlo ako po masle a čas ubiehal .Nevedel som čo ona tam zatiaľ môže robiť . Ako sa už v trúbe na nízkej hoci primeranej teplote zapekali . Zatiaľ som pekne prestrel stôl ocedil cestoviny a ešte čakal než je hotové mäso preto som zatiaľ prišiel zasa do obývačky ."Nebude vadiť ak si hodím sprchu ? Už bude to trvať tak 15 minút a malo by to byť ... "
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:08 pm

Celý obsach skleničky jsem vypila. Měla jsem vážně žízeň. Ani jsem nepostřehla, že odešel. Připadalo mi, že za chvíli byl zpátky. Chtěl jít do sprchy. "To mě jako zveš s sebou?" zeptala jsem se ho s úsměvem. Kdyby tam šel i bez toho, aniž by mi to řekl, nevěděla bych o tom.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:12 pm

Ako som ju počul čo povedala tak som sa zasmial ."Tak ako ak chceš kľudne ísť môžeš mne by to myslím až tak nevadilo ."Odpovedal som jej hoci som to tak nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:15 pm

Podívala jsem se na něj. "To jako fakt?" vyhrkla jsem trochu překvapeně. Myslela jsem si, že zčervená a stáhne ocas mezi nohy a odejde, jako zmoklý pes. "Ne, jen si to užij," popřála jsem mu a sedla jsem si do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:30 pm

Možno sa to nezdalo ale ja som na tekéto reči bol zvyknutý tých dievčat čo som mal kedysi dávno tak kto by si nezvykol ? Možno preto to bol dôvod prečo ma to nerozhodilo ."Ak by si chcela tak vieš kde ma nájdeš " Povedal som a radšej som ponáhľal do sprchy predsa len som to musiel stihnúť vybrať .Zašiel som teda do sprchy kde som si načistal čisté veci a hodil sa do sprchy .Voda bola naozaj príjemná a v nemocnici som si ju len tak dopriať nemohol .Ako som sa osprchoval a prezliekol rýchlo som zamieril do kuchyne ešte som mal trocha mokré vlasy no to nevadilo .Vytiahol som to naštastie na čas a začal to už pripravovať do konečnej formi .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:36 pm

"Jasně. Připrav se, že ti tam vlezu!" řekla jsem s žertem. Každopádně jsem to v plánu neměla. Pořád jsem zůstala v obýváku a dumala jsem. Přemýšlela jsem nad tím, jak jsem se sem dostala a proč to vlastně dělám. Tohle nebyl můj styl. Navíc to bylo dítě a já s ním tady žertuju o takových věcech? No musela jsem ale uznat, že byl pěkný. Jedna výhoda chirurga. Mohla jsem si ho prohlédnout bez jakýkoliv výčitek.
I do obýváku jsem cítila tu vůni! Začínaly se mi sbíhat sliny.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:50 pm

Nachystal som to nakoniec všetko na stôl zapálil som sviečky dokonca sa mi podarilo aj jemne stlmiť svetlo .Upravil som si šaty aj vlasy už boli vlastne len vlhké .K tomu som na stôl dal víno bolo jedno z výberových kusou ale to že malo o naozaj dá sa povedať väčšie množstvo alkoholu v sebe vedieť nemala ako ja som to vedel preto sa mi dokonca to víno páčilo bolo naozaj silno krvavo červené a chuť bola k tomu taká jemne sladká .Po tomto som nakoniec dal ešte príbory na stôl a šiel som smerom do obývačky ."Tak ... čo si hladná ?"Opýtal som sa jej z úsmevom na perách .


Naposledy upravil Kazuma Suzetsumei dne Thu Mar 29, 2012 5:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:54 pm

"To si piš, že jsem hladná!" stoupla jsem si. Byla jsem opravdu zvědavá, co připravil. Musela jsem uznat, že to vonělo naozaj dobře! Stoupla jsem si a prohlédla jsem si ho. No páni! pomyslela jsem si. Vypadal úplně jinak, než když vstoupil zraněný do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 5:58 pm

Uviedol som ju pomaly k stolu a galantne na trocha odsunul stoličku aby si ona stala mal som v pláne jej ju aj potom prisunúť .Možno že som niekedy bol až veľmi bláznivý ale na niektoré veci som si záležať dal naozaj poriadne ."Dúfam že ti bude chutiť .. "Povedal som predtým ešte .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 6:02 pm

Byla jsem trochu v šoku! Vůbec jsem to od něj nečekala. Posadila jsem se a přisunul mi stoličku. "Musím přiznat, že jsem v šoku!" pověděla jsem. Vážně mě dost mile překvapil a to jsem si říkala, že to nedokáže. Mílila jsem se.
Pustila jsem se do jídla. Bylo to výtečné!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 6:24 pm

Ja som si sadol tiež a poprial som jej dobrú chuť .Pustil som sa pomaly do jedla a na to čo povedala som sa len k nej milo usmial . "A vieš že som aj rád ?"Snažil som sa vystupovať milo . Keď som mal tak trocha zjedené dal som si aj trocha vína naozaj k jedlu ladilo poriadne ."Tak prekvapiť viem že ?" Opýtal som sa jej .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 6:29 pm

"To určitě! Je to vynikající! Jsi ten nejlepší kuchař!" Jídlo jsem si vychutnávala jak jen jsem mohla. Taky jsem se natáhla po víně. Troška nikomu neuškodí! pomyslela jsem si. Ochutnala jsem ho, bylo výborné, tak jsem si dala další doušek.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 6:42 pm

Ja som sa len tak teraz potulne usmieval vážne som nečakal že ju až tak prekvapím dokonca aj mňa samého jej reakcie prekvapili ."Tak to vidím tak aby som varieval častejšie ... " Povedal som a ešte dodal.
"Inak toto víno som neotváral naozaj veľmi dlho nechával som si ho na nejakú dobrú príležitosť a teraz sa takto krásne využije ."
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 6:52 pm

"Když si to myslíš," odpověděla jsem na jeho poslední otázku. "To by jsi měl. S takovou bych si tě zaměstnala jako osobního kuchaře," zasmála jsem se. Než jsem se nadála, tak jsem pohárek vína měla v sobě. Všechno mi to tu připomínalo nějakou pohádku, než zkutečnost.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 7:03 pm

"Ako kuchára ? Ale no tak to ja len niekedy mám takú chvíľku kedy môžem variť ."Povedal som jej a pomaly som dojedal .Mal som naozaj veľmi dobrú náladu ."Inak Cathe ? Inak určite si niekedy tancovala nie ?" Potom som si zasa jemne upil a jej som nalial.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 7:17 pm

"Nekecej. Bylo to vážně výborné," pověděla jsem. "Noo.." protáhla jsem. "Proč to chceš vědět? Nejsem moc dobrá tanečnice," přiznala jsem. Nalil mi a tak jsem nervozne upila.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 7:19 pm

"Tak ... možno nevieš tancovať na tie nové tanečky a tak ale mám tu aj takú hudbu na ktorú sa dá tancovať taký pomalý tanec aký má byť a neviem po jedle malý tanec čo myslíš je to zlý nápad ?"Opýtal som sa jej a pritom som na ňu pozeral čože na to ona vlastne povie .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  EmptyThu Mar 29, 2012 7:23 pm

A máš to holka! Neměla jsi sem jezdit! nadávala jsem si v duchu. Skleničku jsem hodila celou do sebe. "Tak jo," pověděla jsem potom. Mno to víno mu začínalo stoupat do hlavy a odhazovat zábrany.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom Kazumu  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dom Kazumu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město :: Obytné části města-
Přejdi na: