Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dom Kazumu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyMon Apr 02, 2012 5:40 pm

Rukama jsem začala hledat knoflíky na jeho košili. Konečně jsem je našla. Pomalu jsem je začínala odepínat. Chtěla jsem si pospíšit, ale ruce se od vzrušení třásly. Prostě si dělaly co chtěly a ne to, co jsem chtěla já. Bylo to hrozný! Jeho prsty na mých zádech příjemně lehtaly. Ruce neměl studené, což se nedalo říct o těch mých. Vždycky jsem je měla ledové jako led.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyMon Apr 02, 2012 5:45 pm

Ako som videl že mi pomaly odopína moje gombíky tak trocha som ju chcel zamestnať aby neponáhľala lebo ja som sa tak trocha rád hral , preto som na malý okamih prerušil bozky ale netrvalo dlho a ja som prešiel na jej krk na ktorom som ju začal u jedného miesta jemne bozkávať .Jeden malý cucfliečik jej podľa mňa by vadiť veľmi nemal .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyMon Apr 02, 2012 6:07 pm

Jak jsem mu rozepínala knoflíky, tak přestal s polibky. Otevřela jsem oči a trochu naštvaně sem se na něj podívala. Chtěla jsem polibky obnovit, ale přesunul se mi na krk. Zůstal na jednom místě. Věděla jsem, že tam budu mít cucflek. Zavřela jsem oči a roztřeseně jsem vzdychla. Ruce se mi třásly o něco víc, tak jsem dosavadní činnost na chvíli zastavila.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 5:20 am

Ja som sa chvíľku hral stále na jej krku a troška som sa presúval v tedy som si všimol že už tam taký jemný má preto som teraz s tým už na chvíľku prestal. Ako som mal teraz jednu ruku pod jej tričkom zozadu tú druhú som dal z boku a tak troška som jej mal v pláne dať dole vrchnú časť oblečenia po tom som ju chcel zasa pobozkať nevedel som prečo ale tie jej neodolateľné pery mi normálne aj na takú chvíľku chýbali.Mojím plánom bolo to len aby bola čo najviac vzrušená a k tomu sa jej to páčilo preto som to sem tam troška spomalil .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 7:13 pm

Po chvíli jsem se zase pustila do práce. Hezky jeden knoflík po druhém. Knoflík vyklouzl z dírky a díra v košili poodhalila jeho holou hruď. Prsty jsem mu po ní jezdila. Zkoumala jsem každičkou část jeho hrudi. Přestal si hrát na krku. Očividně dokončil, co začal. Znovu jsem se k němu naklonila. Olízla jsem mu rty a pak jsem je letmo políbila. Jeho tělo vyzařovalo takovou zvláštní energii. Neuměla jsem to popsat, ale nějak jsem tušila, že bych neměla přestat. Spíš to bylo moje přání, nepřestat.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 7:31 pm

Ja som jemne teraz nasal jej pery a tým som začal pokračovať v bozkoch .Ona na sebe nemala tiež svoju vrchnú časť oblečenia preto som jej rukami jemne kreslil po pokožke na bokoch či po chrbáte no tam som narazil na podprsenku ktorá mi tak trocha prekážala v tom mojom jemnom kreslení. Preto som sa teraz snažil zbaviť pomaly aj tej , ladne som ju dvomi prstami odopol .Tak trocha som teraz čakal ako na to vlastne zareaguje ona .Hoci som nečakal že veľa povie alebo možno preruší bozky kto vie .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 7:43 pm

Ani nevím jak, ale tričko jsem měla už dole. Kreslil mi po zádech. Příjemně to lehtalo. Dvěma prsty na každé ruce jsem zajela pod límec jeho košile. Nemohla jsem zůstat pozadu! Podařilo se mi mu ji vyslést!! Gumová páska, která mi obepínala hrudní dokola, povolila. Zase jsem nepostřela, že by se snažil mi rozepnout podprsenku. Nebylo ani divu. Věnovala jsem se jeho rtům a zkoumání jeho holé hrudi. Být nějakou osmnáctiletou určitě bych po něm slintala, obrazně řečeno! Podprsenku jsem si sundala. Nechtěla jsem čekan na něj. Na chvíli jsem ho přestala líbat a trochu jsem se zaklonila. Chtěla jsem si vyzut boty. Jednu po druhé jsem někam odhodila.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 7:51 pm

Ja som tiež tie svoje stihol z nôh doslova skopať dole ani som o tom nevedel ako .No ja som videl ako sa ona krásne zaklonila tak trocha som jej zabavil okuliare ktoré som bezpečne položil ďalej od nás smerom na zem.Potom som obe ruky presunul zo zadu na jej lopatky a potom ju ešte viac zakloniť viem žeby sa tak asi sama neudržala ale moje ruky ju podopierali . V tedy som tvárou zamieril k jej hrudníku v tedy som jazykom sa doslova dotkol špičky jej nádnerného hrudníka , bol som teraz vlastne viac na pravej strane .Jazykom som ju jemne obkrúžil a potom nasal a začal ju tam bozkávať .Chcel som v nej stále vyvolať čo najviac pocitov.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:05 pm

Sebral mi brýle. Tak teď jsem neviděla. Tedy ne ostre. Jen rozmazaně. Využil toho, že jsem se zaklonila a zaklonil mě ještě víc. Z úst mi uniklo slastné vzdychnutí, když se špičkou jazyka dotkl mé kůže. Určitě jsem musela být na tvýřích červená, protože mi bylo teplo. Chtěla jsem z něj sundat i zbylé oblečeí, ale jak jsem byla v záklonu, tak mi to nešlo. Využila jsem toho, když mě začal líbat. Přitáhla jsem se k němu, abych se dostala do původní polohy. Byla mnohem lepší v pokračování v činnosti, i když bych uvítala i jinou.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:13 pm

Ja som takto prešiel aj na druhú stranu a niečo také som zopakoval ale teraz som jej jemne zahryzol do špičky a trocha potiahol skôr som potiahol viac perami nechcel som aby ju to bolelo .Ona na mne vlastne stále obkročmo sedela preto som sa teraz zasa vyrovnal a v tedy jej venoval taký letmí bozk. Teplo tu až také veľké nebolo no mne bolo horúco vďaka jej rozhorúčavenému telu .Tak trocha mi prekážalo to jej oblečenie čo na sebe mala preto som jej začal pomaly sťahovať tú jej sukienku dúfal som že s týmto mi trocha ona pomôže .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:24 pm

Ucítila jsem, jak se mi snaží dostat dolů oblečení. Podařilo se mi z něj slést. Pořád jsem byla k němu nakloněná a tak napřerušila polibky. Sukni jsem už měla rozeplou od jeho pokusu. Jen jsem zakroutila boky a sukně mi po nohou sjela až na zem. Zůstala jsem tam jen v kalhotkách. Zůstala jsem stát v předklonu a rukama jsem mu nahmatala pásek. Počítala jsem, že udělá to samé a nezůstane tam sedět. Na chvíli jsem přestala s polibkem a jemně jsem ho kousla do rtu. To místo jsem potom přejela jazykem a znovu ho políbila.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:33 pm

U mňa to šlo trocha ťažšie dole predsa len to bolo tie nohavice dlhšie a k tomu som sa snažil neprerušiť jej bozky .Ten môj predposledný kus oblečenia som hodil dolu z pohovky a trocha sa na ňu viac presunul , tak aby si ľahla na chrbát a ja som bol teraz nad ňou .Jednu ruku som dal vedľa jej boku na ktorej som udržiaval svoju váhu druhá zašla smerom k jej pasu a začala pomaly sťahovať aj ten posledný prebytočný kúsok látky . Pri pri bozkávaní som jemne svojím jazykom prechádzal po tom jej s ktorým som tak trochu zvádzal boj v ktorých perách sa vlastne bude viac .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:46 pm

Lehla jsem si. Pohovka byla docěla měkká! Možná líp než postel. Teda postel v nemocnici. Svoji postel jsem měla podle svého gusta! Jednou rukou se podpíral, aby na mě neležel celou váhou. Určitě by to nevadilo. Zas tak těžký být nemohl! Tu druhou zabloudil až dolů, kde začínal stahovat kalhotky. V tomhle jsem mu teda pomoct nehodlala. Ať se potrápí sám! Polibek jsem mu chtivě opětovala. Třela jsem jazykem o ten jeho. Cítit jeho chuť a dotyky a mít ho takhle blízko u sebe. Jen blázen by si nechal ujít tuchle chvíli a nezhřešit.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyTue Apr 03, 2012 8:58 pm

Tou jednou rukou to šlo pomalšie dole ale nevadilo to tie bozky bola dostatočná zábavka pri ktorej som nemal prečo ponáhľať ."Tak .. sladká "Utieklo mi medzi bozkami , nemal som už vôbec v pláne teraz nejako to urýchliť veď už sa ani nedalo všetko jej oblečenie bolo krásne dole .Moje ruka teraz bezradné blúdila po jej teli , najprv chvíľku u jej bruška , potom vyššie a zasa nižšie smerom k jej podbrušku doslova ako keby niečo hľadala .No v tom zamierila ešte nižšie smerom k jej intívnemu miestu .Pomaličky prešla po celom povrchu a jemne ju tam hladil prstami len tak zľahka len končekmi prostou prenikol aj dnu ale to len preto aby som ju čo najviac rozdráždil chcel som tak trocha aj vidieť ako na toto celé zareaguje .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 8:48 am

Po ani né vteřině jsem byla bez oblečení úplně. Pousmála jsem se nad jeho slovy. Rukou mi bloudil po těle. Bylo to příjemný. Rukou zašel níž a konečky prstů pronikl dovnitř. Stiskla jsem mu horní ret mezi svými. Ruce jsem mu položila na záda. Občas jsem jimi pohnula, abych si zmapovala jeho tělo. Musela jsem uznat, že i když byl mladší dokázal si pořádně pohrát.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 9:16 am

Jej ruky boli trocha chladnejšie než ona sama preto ma to jemne chladilo ale bolo to naozaj príjemné .Vedel som že onedlho studené určite nebudú predsa len z mojého rozhorúčaveného tela jej muselo byť teplo potom ešte viac .
Ako mi stisla moju peru v tedy som jej hneď po tom ja mojimi chytil jej dolnú a jemne potiahol , pritom som prehĺbil bozk tak že som v ňom zasa použil jazyk .Bozky som teraz spomaľoval aby boli intenzívnejšie .Tam dole kde som mal ruku som stále pokračoval a dvomi prstami som na malý okamih vošiel hlbšie ako keby som ju tým skúmal , spravil som to tak len jeden krát a na chvíľu .V tedy som sa pomaly začal odťahovať od bozkávania a mieril som smerom nižšie .Celú cestu ako som šiel cez jej krk hruď a bruško som ju jemne bozkával a sem tam aj olízol .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 2:39 pm

Jeho tělo vyzařovalo příjemné teplo. Mé studené ruce se mi pomalu ohřívaly. Bylo mi příjemně a jeto tělo mě zahřívalo. Sevřela jsem mu horní ret a on zase spodní. Pak mě začal líbat a polibky spomaloval. Vyhověla jsem mu. Nikam jsme nepospíchali. Měli jsme ještě celou noc.
Po chvíli se začal odtahovat. Zvedla jsem hlavu, nechtěla jsem, aby přestal. Nepodařilo se mi ho zastavit. Vyklouzl mi z rukou a s polibky si razil cestu níž. Zastavil se u bříška, které líbal a sem tam i olízl. Zachvěla jsem se. Měla jsem pocit jako bych měla milion motýlků.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 3:22 pm

Tiež som dlhšiu dobu ostával u podbruška ale aj odtiaľ som skľzol ešte nižšie smerom k jej intívnemu miestu .Trocha som jej oddialil stehná dlane som dal potom na okraje a trocha ju pootvoril pri tom som ju tam začal bozkávať , zo začiatku len zľahka jazykom a potom hlbšie prechádzal som každé miestočko a hlavne tie o ktorých som vedel že ju môžu najviac rozohniť .Mal som tak trochu v pláne nájsť jej bod G , keby sa mi to podarilo vedel som že by na túto noc somnou nezabudla .Vedel som aké sú na to poznávacie znaky len som to musel z nej vycítiť .Preto pri tom ako som sa tam dole hral aj z jazykom mal som v pláne pripojiť aj prsty .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 3:58 pm

Zůstával u podbříška. Pořád jsem měla velice příjemný pocit. Rozléhal se mi celým tělem. Rty se mi chvěly a dech jsem měla zrychlený. Pak mi více roztáhl nohy a začal se mi věnovat. Jednou rukou jsem sevřela měkkou část pohovky. Zatím neudělal nic, co bych nezvládla, ale tušila jsem, že tohle je jen začátek.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 4:02 pm

Ja som pomaly pokračoval zo začiatku som ju len tak chcel "zohriadť" dalo sa povedať .Po tomto som už jemne dnu vsunul dva prsty ktoré som pár krát vysunul a zasunul . Ako potom častejšie boli dnu jemne som zatlačil smerom do hora , potom do dola a do strán .Pri tomto som ešte povrch jemne olizoval .Skúmal som jej reakcie či náhodou nenatrafím na to čo som hľadal aby som ho aspoň chvíľu ten bod stymuloval.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 4:22 pm

Zatajila jsem dech, když do mě vnikl. Hlasitěji jsem vzdychla. Potřebovala jsem vzduch, který se mi nedostával. Nadechla jsem se a zase na chvíli zatajila dech. Každý sval v těle jsem měla napjatý.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 4:36 pm

Ako som ďalej takto skúmal videl som že to len tak nenájdem alebo som na to narazil a nevšimol som si to na jej reakcii .Preto som pomaly zasa zamieril hore .Vyhľadal som jej pery a čo bolo prvé jemne som jej do nej zahryol a tú malinkú ranku som olozil .Zosunul som v tedy aj za seba posledný kus oblečenia . "Chcem ťa ... " Šeptol som zasa a toto bolo vlastne niečo také aby vedela že mám v pláne to ešte prehľbiť a preniknúť do nej .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 8:12 pm

Přestal. Dlouze jsem vydechla. Pomalu jsem se uvolnila. Kousl mě do rtu a následně ranku olízl. Pohovku, kterou jsem pořád svírala jsem pustila a ruce jsem přesunula opět na jeho dokonalé tělo. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na něj. Tedy aspoň to tak bylo. Viděla jsem rozmazaně, což mě deptalo, protože jsem si nemohla prohlédnout jeho tvář. Pousmála jsem se. "Já tebe taky!" řekla jsem rozhodně. Zvedla jsem hlavu a políbila jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 8:39 pm

Ako som to počul pri bozku mi jemne zacukali kútky , jej bozk som opätoval a pri tom som sa na ňu trocha viac sa na ňu pritúlil a pri tom som do nej začal pomaly prenikať .Chcel som do nej preniknúť tak aby bol v nej celý aby ho čo najviac cítila .Po tom som mal v pláne sa v nej sa jemne pohybovať .Tak trocha ešte pred tým som mal myslieť na ochranu ale ja som bol radšej vždy bez dalo sa to potom vždy lepšie vychutnať a k tomu keď som tu mal niekoho ako ona , užíval som si pri nej naozaj každý okamih .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 EmptyWed Apr 04, 2012 8:49 pm

Přitulil se ke mě. Rukama jsem ho majetnicky objala. Nechtěla jsem se s nikým dělit! Pomalu do mě vnikl. Zaklonila jsem hlavu a slastně jsem vzdychla. Znovu se mi svaly napjaly. S každým dalším slastným výdechem jsem se uvolňovala. Cítila jsem ho a chtěla jsem ještě víc. Po chvíli jsem vyhledala jeho rty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dom Kazumu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město :: Obytné části města-
Přejdi na: