Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dom Kazumu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 7:26 pm

"Umm ... "Ja už som na toto tak troška bol pripravený preto ako som vstal som ovladačom pustil na mojej veži hudbu a ovladač som odložil potom som podyšiel k nej a len tak zo žartu ako som jej podal ruku som riekol ."Smiem prosiť ?"V pozadí hral dá sa povedať že slaďák .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 5:12 am

"By byla sranda, kdybych to odmítla," usmála jsem se. Jeho ruku jsem přijala a stoupla jsem si. Začínala jsem cítit horko, které bylo z toho vína. Levou ruku jsem mu dala na rameno. Čekala jsem až mě začně vést.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 6:17 am

V tedy som jej jednu ruku dal na jej bok teda k pasu a z druhou som chytil jemne jej dlaň .Vykročil som pravou nohou tak aby sme sa čo najefektívnejšie dostali od stola a prešli na voľné mieste .Keď už sme boli ďalej trocha som sa na ňu jemne pritisol a viedol som ju podľa hudby v tedy som potom ešte zašepkal smerom k jej uchu .
"Nevedel som aký presne program by sa ti páčil preto som vybral takýto tanec .. "Povedal som jej a pokračoval v ladnom tanci spolu s ňou .Alkohol som určite v sebe mal dokonca už len po tej jednej ale aj tak ja som na to bol zvyknutý
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 2:38 pm

Víno mi lezlo do hlavy. Obvykle se mi chtělo spát, když jsem toho víc vypila, ale tentokrát se mi nechtěla. Víc jsem se k němu přitiskla a bradu jsem si položila na jeho rameno. "Jsi snem každé ženy," zašeptala jsem. Asi to vyznělo divně. Bylo to způsobeno tím vínem.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 2:58 pm

Ja som sa na to len usmial hoci to vidieť nemohla ."To určite nie ... inak by som už určite nejaké dievča mal nie ?"Povedal som jej šeptom aj ja , nebral som to až tak vážne predsa len ma tak trocha napadlo že by len tak niečo také nepovedala .Aj tak som chcel aby sa hlavne teraz odreagovala .Stále som pokračoval v tomto pomalšom tanci .Naozaj som nakoniec vybral dobre .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 3:10 pm

"Což mě vede k jedné otázce. Proč nemáš dívku?" zeptala jsem se. Pravou ruku jsem mu pustila a dala jsem mu ji kolem krku. I když byl mladší, tak byl stejně vysoký jako já. Nohama jsem nějak šourala. Zavřela jsem oči a poslouchala jsem hudbu.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 3:17 pm

"Tak tie čo som mal niekedy mi proste nesedeli veľmi rozmazlené boli a tak a dlho to nevydržalo a preto som si tak povedal že až keď nájdem nejakú vypelejšiu ... ako si napríklad ty . "Povedal som to šeptom ale to posledné som povedal naozaj tak ticho že to možno nečulo hoci som jej šepkal do uška .Nezrýchľoval som udržiaval som tempo také voľné vážne bolo to naozaj celé také príjemné .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyFri Mar 30, 2012 5:46 pm

"Vyspělejší?" pousmála jsem se. "Myslíš, že vyspělejší nebudou rozmazlené? Hlavně když se opijí?"Zase jsem se usmála. Mluvila jsem až příliž. Měla bych raději zmlknout.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 4:07 pm

"Mne sa ale vôbec nezdáš rozmazlená ... a ale možno troška opitá si . A ja to beriem na vedomie kto vie či mi ešte aj zajtra nevynadáš ."Pošepttal som jej a potom sa trocha odsunul aby som jej pozrel do tváre .Mal som pery v jemnom úsmeve .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 6:29 pm

"To ještě přijde," obeznámila jsem ho s krutou pravdou. Taky jsem se usmála. Trochu jsem změnila směr, abychom se dostali ke stolu. Moje sklenička byla prázdná, ale jeho ještě trocha byla. Vzala jsem ji a dopila jsem ji. "Tak když se mám jednou opít, tak pořádně, ne?" pokrčila jsem rameny. Pořád hrála pomalá písnička. Kdyby se změnila na rychlejší, asi bych to nezvládla.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 6:35 pm

Ako som videl že si vypila to moje do oboch som dolial ."Tak to potom aby som ešte niečo možno priniesol na pitie hoc si myslím že toto stačiť bude .. "Povedal som no v tom ma niečo napadlo hoc som to radšej rýchlo hodil za hlavu .Oprel som sa potom o stôl ešte že bol pevný .Preto sme kľudne mohli obaja no ja som ju tak trocha nechal u seba kto vie možno aj ja kvôli tomu vínu som bol viac prítulnejší .Potom som sa ešte raz rukou načiahol po poháre a dal nám ich bližšie .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 6:42 pm

Obom znovu dolil. "Jo. To rozhodně stačit bude," souhlasila jsem. Opřel se o stůl a jelikož mě držel stále u sebe, tak jsem se tak nějak opřela o něj. Zhluboka jsem se nadechla. "Krásně voníš," dodala jsem. Měla jsem to na jazyku celou dobu, co vylezl ze sprchy, ale neodvážila jsem se mu to říct.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 6:51 pm

Vážne som mal dobrúú náladu a mohol som pokojne potvrdiť že to nebolo len tým alkohol ."Hmm ďakujem ... .... " Bolo to vlastne také zamyslené .A v tedy som ju jemne zobral za ruku a podal jej do nej pohárik ."Tak nazdravie ?"Mal som sa v pláne tiež napiť .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 6:55 pm

Podal mi pohárek. "Nazdraví," řekla jsem a trochu jsem si usrkla. Pohárek jsem odložila na stůl. Počkala jsem až se taky napije. Ruku, kterou jsem měla stále na jeho rameni jsem posunula k jeho krku. Dívala jsem se mu do očí a pomalu jsem se k němu přibližovala. Nevěděla jsem, jestli mě zastaví či udělá něco jinýho.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:04 pm

Ja som tak trocha teraz nevedel čo spraviť . Nechcel som aby mi zajtra nadávala , tak trochu ako som ti videl ma to aj prebralo .V hlave mi nabehlo že ak by pokračujem nech nedojde niekam kam netreba a za ďalšie kto vie či sa iba ona nehrá predsa len mne sa toho postávalo .Lenže problém bol že ona sa mi páčila už od v tedy čo som ju videl preto takúto šancu ochutnať z jej pier som nechcel stratiť .V tedy ako sa už približovala aj ja som sa k nej jemne naklonil . Rukou som si ju ovinul okolo pása a ako sa naše pery jemne spojili premenil som to zatiaľ len na taký letmí bozk ktorý som začal tak len trocha jemne rozvýjať lebo som čakal čo spraví ona .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:11 pm

Neodstrčil mě. Což mě potěšilo. Naše rty se spojili v jemný polibek. Druhou rukou jsem se k němu víc přitiskla a polibek jsem protáhla. Nechtěla jsem přestat. Ne teď když už jsem začala. Možná to bylo způsobeno alkoholem, ale spíš mi to jen sebralo zábrany, které mi bránily to udělat.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:16 pm

Ako som cítil že bozk predlžuje jemne som nasial jej pery do mojich a trocha potom stlačil len jej hornú peru v tedy som trocha pootvoril ústa a len tak letmo do bozku zapojil aj jazyk .Jemne vošiel do jej pier a tak zľahka ju pošteklil na jej jazýčku . Jemne potom obrkúžil len tú špičku a potom som ho už na chvíľu používať prestal tak trocha som ju týmto chcel vyprovokovať aby ho začala používať aj ona .Musel som ale uznať že bola vážne sladká , a to víno k tomu vôbec nevadilo .Ach ty rómeo .... to aby som sa ja na toto furt pozeral čo ? Vôbec som na jeho hlúpe komenty nereagoval vôbec ma nezaujímaly .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:28 pm

Začal si hrát s mým jazykem. Musela jsem se pousmát. Přestal a to jsem nechtěla. Hned jsem našla jeho jazyk a začala jsem si s ním hrát. Kdyby přestal dost by mě tím naštval. Věnovala jsem mu další dlouhý polibek. Netrápilo mě to kolik mu bylo nebo co je vůbec zač. Vlastně jsem o něm nic nevěděla a jen jsem musela doufat, že to není nájemný vrah.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:34 pm

Ako začala používať jazyk teraz ona , netrvalo dlho a ten môj sa začal o ten jej jemne otierať .Nevedel som prečo takéto hry mi vôbec nevadili .Pri tomto bozku ako bola len taká kratučká prestávka pri nej som jej jemne olizol pery po celom jej obvode a zasa naše pery spojil chcel som ju tým tak trocha dráždiť a tak trocha som skúmal či jej to niečo bude robiť či nie .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptySun Apr 01, 2012 7:54 pm

Olízl mi rty. Rukou jsem sjela po jeho ruce až jsem se dostala k jeho kalhorům a k lemu trička. Rukou jsem zajela pod jeho tričko. Peřinky prstů jsem mu přejela po jizvě. Byla celkem dobře zahojená podle hmatu. Stačilo ji jen prozkoumat!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyMon Apr 02, 2012 5:48 am

Ako to urobila celé moje telo sa zachvelo a to sa mi vážne predtým nikdy nestalo .Kto vie možno to bolo tým že tá jizva bola ešte čerstvá .Tou rukou čo som ju objímal okolo jej pasu tá pomaly zamierila smerom do jej vlasov v ktorých sa začala jemne hrať . Mala ich naozaj jemné a hebké také udržiavané dá sa povedať .
Tou druhou rukou som jemne prstami prešiel po jej nohe až nad jej koleno potom som jej ju jemne zdvihol a oprel si ju o seba .Tým som ju trocha viac dostal smerom na seba . Pri tomto som sa stále ešte venoval jej jemný perám .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyMon Apr 02, 2012 3:49 pm

Jakmila jsem se ho dotkla na jizvě, tak se zachvěl. Ruku jsem stáhla. Myslela jsem si, že ho to bolí. Dlaň jsem poté položila na jeho hruď. Jednou rukou mi vjel do vlasů a tu druhou mi sjel po noze a opřel si mě o sebe. Jak mi zvedl nohu, tak se mi sukně tochu vyhrnula. Oči jsem měla zavřené. Vychutnávala jsem si ho jak nejvíc jsem mohla. Tedy dokud se mi smysli nevrátí z opilství. Prostě jsem ho momentálně chtěla a bylo mi jedno, co nebo jaké následky to bude mít.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyMon Apr 02, 2012 4:31 pm

Ako som videl že to len ďalej pokračuje tak trocha som pomaly spolu s ňou mieril k gauči kde tak trocha ako som bol stále blízko nej lebo po ceste som ju od seba nepúštal a jej pery už vôbec tak v tom ako som si sadol som ju stiahol na seba . Zasa som potom vyhľadal jej pery . Počkaj som zvedavý ako ti poriadne vynadá na druhý deň ... Pán ohnivák sa vlastne po tomto tešil jedine na toto vedel som prečo lebo ma bude chcieť na niečo huckať .Ja som na to ale teraz nemyslel možno to bolo sobecké ale ja som ju teraz chcel tiež kto vie možno to ona nakoniec sama zastaví .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyMon Apr 02, 2012 5:19 pm

Začal se někam sunout. Bylo mi jedno kam, hlavně, když budu u něj. Posadil se na pohovku a stáhl mě k sobě. Než tak učinil, tak jsem si vyhrnula sukni, aby jsem se mohla lépe pohybovat. Obkročmo jsem se na něj posadila. Znovu jsem mu opětovala jeho polibky. Ty sladké rty... Prostě jsem jim nemohla odolat! Brýle mi trochu překážely, ale nechtěla jsem si je sundávat, protože bych pak nic neviděla. O ten požitek jsem se taktéž nechtěla připravit.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 EmptyMon Apr 02, 2012 5:29 pm

Mohol som teraz cítiť ako mi moje srdce hlasne búšilo .Môj dych začínal byť tiež zrýchlený ale pri tom ako som sa venoval jej perám som to ani nepostrehol .Teraz som zo zadu jednou rukou jej pomaly vošiel pod tričko a prostami som jej začal jemne kresliť po jej hebkej pokožke .Druhá ruka bola na jej boky tak som si ju vlastne tak troška majetnícky držal u seba hoci bola na nej len položená .Bozky som prehlboval viac a viac boli naozaj čím ďalej tým viac vášnivé .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Kazumu    Dom Kazumu  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dom Kazumu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město :: Obytné části města-
Přejdi na: