Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnice

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 6:39 pm

Nepříjemně mi zapípal pager. Zasténala jsem. Chtěla jsem spát dalších osm hodin. Zapípal znovu. „No jo už vstávám!“ řekla jsem si pro sebe. Vyškrábala jsem se z pohovky. Byla jsem z ní tak dolámaná. Zívla jsem si. Upravila jsem si oblečení, Měla jsem je trochu zmačkané, ale nic co by se nevyvěsilo. Vzala jsem si brýle, které ležely na stole, a dala jsem si je na nos. V zrcadle jsem spatřila, jak mi stojí vlasy. Zděsila jsem se! Rychle jsem hledala hřeben. Měla jsem ho v kabelce. Neposedné vlasy jsem si učesala. Hned to byl příjemný pocit, když mi nestály. Posunula jsem si brýle na nose a rozešla jsem se k výtahu. Vypadala jsem jako mumie!

Zase jsem se objevila v Kazumovém pokoji. Zářivě jsem se na něj usmála. Snad ho nevylekám! pomyslela jsem si. Mumie je mumie. „Jak tak vidím, neutekl jste,“ řekla jsem pochvalným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 6:49 pm

"Tak pred takouto krásnou návštevou sa neuteká na takéto sa čaká naozaj dlho ."Odpovedal som jej .Hoci som mal slúchadlá ako vošla ja som si ich dal dole .Položil som ich na stolík na ktorý som sa načiahol a potom som sa chytil za brucho bol to strašný nezvyk nehýbať sa v brušnej časti tela ."Tak čo vyspali ste sa aspoň trocha ?"Opýtal som sa jej slušne .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 6:57 pm

„Kdyby tohle říkal každý a poslušně tu zůstal, když mu to může pomoci,“ povzdechla jsem si. „Dalších osm hodin bych klidně snesla,“ řekla jsem po pravdě odpoveď na jeho otázku. Viděla jsem, jak se chytil za břicho. „Hned Vám donesu něco na bolest.“ Otočila jsem se a odešla jsem. Netrvalo ani minutu a byla jsem zpátky. „Tady máte,“ podala jsem mu pilulku a sklenici vody. „Mělo by to zabrat.“ Čekala jsem, až si to vezme. „Je Vám už lepší?“ teď jsem nemyslela bolest, ale tak všeobecně.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 7:03 pm

Zobral som si to a akosi som sa na to pozeral ja som si nerád brával lieky kazilo to pečienku a telo si zvykalo na takéto podobné blbôstky."Ummm mne bolo už dobre aj ráno veď som chcel už aj odísť ! Len to troška bolí a inak ja viem bolí to a tak len ja som tak trocha proti liekom a tak ja aj keď som chorý nič som si nebrával ." Nevinne som sa usmial a potom som si to ale dal to som povedal vlastne pre príšte že nič také nenosí . Odložil som to na bol ten pohár a potom som zasa k nej prehovoril ."Tak to si kľudne odpočinte tu , predsa len ja to na vás nepoviem a aspoň chvíľu budem mať s kým sa rozprávať ja fakt neverím tomu že tu niekto môže vydržať mesiac ." Toto som povedal skôr tak zdesene aj keď to bolo hrané . A to aby nepracovala možno som ju navádzal na niečo zlé ale tak ja som vážnosť takých vecí do úvahy nebral vôbec .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 7:44 pm

„Tak když už mu nic jiného nezbývá, tak tu musí trčet měsíc.“ Posadila jsem se na stoličku vedle jeho postele. Popravdě jsem nikudy chodit nechtěla. „Když to na mě nepráskneš, tak tu chvíli můžu zůstat.“ Složila jsem si ruce a položila je na postel. Pak jsem si na ně položila hlavu. Bylo na mě vidět, že jsem hodně unavená a chce se mi spát. Snažila jsem se nezaspat. Co by si o mě pomyslel, kdybych usnula?
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2012 8:55 pm

"Keby tak si kľudne vyložte aj nohy .... veď ja tu mám miesta dosť . A nemám to prečo povedať vážne len sa uvoľnite a keby tak sa aj prespite ... ja vás zobudím a bude ."Povedal som a len som sa smerom k nej usmial .Možno sa mi to zdalo možno nie ale myslel som si že zaspí .Aj keby zaspí na chvíľku ja som jej by to za zlé nemal vlastne mi zachránila život .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyThu Mar 15, 2012 1:34 pm

Jak jsem tak měla hlavu položenou na tom pohodlném a měkkém lůžku, tak se mi zavřely oči a usnula jsem.

Vzbudila jsem se až ráno. Tak trochu jsem vyjekla. „To jsi mě nemohl vzbudit?!“ vynadala jsem mu šeptem. Ve tvářích jsem trochu zčervenala, protože jsem se za to styděla. Nasadila jsem si brýle, které mi sundal. Rychle jsem si stoupla a udělala jsem kolečko po místnosti. Otevřela jsem okno, aby sem proudil čerstvý vzduch. Vypadala jsem jako mumie ještě víc než včera a vlasy jsem určitě měla jako dvojité vrabčí hnízdo!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 1:54 pm

Trocha ma miklo keď sa zobudila ale ja som sa potom len jemne zaškeril ."Ešte mi poďakujete veď ste si aspoň odpočinulo a k tomu ako ste tak krásne spali ... to by bol hriech vás zobudiť a báť sa nemusíte nebol tu nikto ." Uistil som ju a pozeral som k nej . Naozaj mi to prišlo také trocha smiešne . Ale nesmial som sa radšej ja som bol vlastne úúplne spokojný .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 3:38 pm

Po chvíli jsem se uklidnila. Ukazováčkem jsem si posunula brýle na nose. „Tak už budu muset jít. Nashledanou a brzo se uzdravte!“ obdařila jsem ho úsměvem. Otočila jsem se a odešla jsem z jeho pokoje.
Konečně jsem měla den volna! Už jsem se ho nemohla dočkat. V kanceláři jsem si vysvlékla plášť a vzala jsem si kabát, kabelku a vydala jsem se k výtahům. Nastoupila jsem a jela až do přízemí.
Pozdravila jsem strážného a zamířila k autu. Otevřela jsem dveře a nasedla. Svoje věci jsem hodila na sedadlo spolujezdce. Vytáhla jsem klíče a strčila je do zapalovače. Otočila jsem jím a nastartovala. Vycouvala jsem a odjela z parkoviště.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 10:39 pm

Ona už odišla a vážne tu vôbec nikoho nebolo a ja som sa strašne nudil . Preto pres to že ma to bolelo ako som vstával som sa postavil na svoje nohy mal som na sebe rozoptnutú košeľu ktorú som si na seba dal a potom som si lepšie natiahol rifle . Au ... kto by čakal že 5 cm by sa tak dlho hojilo ... Pomyslel som si a vyšiel som takým pomalším krokom zo svojej izby a šiel som sa prejsť po nemocnici .Nikoho som akosi vôbec nevidel len som videl že mierím asi k recepcii .Kto vie možno namňa tá slečna vážne upozornila a nebudú ma chcieť nikam pustiť aj keď ja som vlastne hľadal tú slečnu čo ma operovala .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 10:56 pm

Sestra

Seděla jsem v sesterně a četla jsem si noviny. Všimla jsem si stínu na chodbě. Noviny jsem odložila na stolek a šla jsem ke dveřím. Viděla jsem tam kluka, o němž mluvila Catherine. „Kampak jste se vydal, pane?“ zatarasila jsem mu cestu.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 10:58 pm

Ja som sa na sestru milo usmial . A po chvíľke som spustil ."Umm tak ja som sa už vo svojej izbe nudil a hľadal som pani lekárku čo ma operovala no akosi ju vôbec neviem nájsť neviete kde je ?"Opýtal som sa naschváľ týmto milím nevedúcim spôsobom .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:08 pm

Sestra

„Paní doktorka má volno. Přijde až zítra. Budete si na ni muset počkat ve svém pokoji,“ nařídila jsem mu přísně. Vzala jsem ho za rameno a otočila směrem jeho pokoj. „Alou!“ Tlačila jsem ho do zad, aby se rozešel do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:17 pm

Ja som sa v tom šikovne otočil a chytil som jej ruky do svojích trocha to v tedy naozaj dosť zabolelo. Ale poznať som to na sebe nedal ." Umm a mohol by som vás prosím o niečo poprosiť než pôjdem do tej izby ? " Zasa som sa tak galantnejšie opýtal hoci vyzerala prísne ja som to nevzdával !


Naposledy upravil Kazuma Suzetsumei dne Fri Mar 16, 2012 11:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:21 pm

Sestra

Otočil se nazpět a chytil mi ruce. „Co potřebujete?“ zeptala jsem se. „Z nemocnice neodejdete, dokud doktorka neusoudí jinak!“ pokračovala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:23 pm

"Umm to nie to nie hovoril som že tu ostanem ale nemáte prosím na tú doktorku nejaký kontakt náhodou ? Ja viem že sa to nesluší ale bol by som rád keby ste mi ho prosím dala "Hovoril som prosebným hlasom .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:25 pm

Sestra

„Kontakt? Na doktorku?“ zopakovala jsem. „Na co by Vám ten kontakt byl?“ podivila jsem se. Takový situace tu ještě nezazněla. Každopádně mou pravomocí nebylo dávat pacientům kontakty na lékaře. Kdo ví, co by se mohlo stát?
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:28 pm

"Tak na čo by mi bol ummm ... to vám určite potom niekedy poviem ale zasa ja viem že chcete aby som tu ostal a predsa len jej telefón keby mi dáte teda číslo vám to určite nič nespraví nemyslíte ?" Zasa som sa milo opýtal predsa len nech sa deje čokoľvek aj tak som sa vzdať aspoň tej nádeje o číslo vzdať nechcel !
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:30 pm

Sestra

"Mě to neudělá nic, ale co když Vy něco neprovedete doktorkce?! Na tohle si budete muset počkat, až se vrátí. Máte smolu. Od žádného z personálu číslo nedostanete," usmála jsem se na něj mile a pořád se ho snažila dostat do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2012 11:39 pm

"Ale no táák sestričko čo také by som mohol zlé spraviť ? Veď budem tu zavretý na váš príkaz a keby tak máte ma na dohľad a stačí ak by vám ona zavolala a mal by som problém nie ?" Ja som celú dobu ako sa ma snažila dostať do izby snažil vyjednávať vážne som poľaviť nechcel hoci som mohol liezť na nervy .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2012 12:02 am

Sestra

"Co já vím, co se Vám honí hlavou?" vypískla jsem. "Až se vrátí a sám se ji zeptáte, tak si dělejte, co chcete, ale ode mě nic nečekejte." Pořád jsem ho tlačila do pokoje. Mohl mě snadno převalcovat, ale doufala jsem, že bude rozumný a lehne si.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2012 1:12 am

Nakoniec som si zaliezol normálne som mal chuť tam vážne niečo podpáliť .Radšej som sa ukľudnil a zatvoril oči nejako som rozmýšľal či si ho zajtra vypýtam alebo si to skúsim zistiť inak .Ale asi si to vypýtam už priamo od lekárky .Teda to som si myslel .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2012 10:10 am

Sestry

Zalezl v klidu do pokoje. V duchu jsem si oddechla. Zavřela jsem za ním dveře a vrátila jsem se do sesterny. Už mi končila služba a měla jsem být vystřídána. Své kolegyni jsem řekla o tom pacientu na pokoji. Sbalila jsem si věci a odešla jsem domů.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2012 10:14 am

Už vlastne sa mi tu ležat nechcelo bolelo to lenže aj tak som si stál opretý u okna a pozeral som von z nemocnice .Hlavu som mal podopretú päsťou a tak som si rozmýšľal vlastne jediné na čo som čakal bolo to kedy príde zasa tá lekárka vážne trvalo to dlho ale predsa len aj tak sa to oplatí keď ešte nesmiem ani odísť .Chcelo by to niečo podpáliť ... Aj ja som si to vlastne myslel ale to jedine ak by som šiel preč . Ale nakoniec som zasa vyšiel zo svojej izby a "zgúňal" som po okolí mal som v pláne proste niečo robiť vážne nudiť som sa nechcel .Zasa som mieril ale tak potichu smerom k vstupu hoci tam bola tá recepcia ale prešla už dlhá doba možno tam nebol nikto !
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2012 10:31 am

Sestry a personál

Jelikož byl čas vizit, tak na sesterně nikdo nebyl. Chodili jsme s doktory po pokojích a kontrolovali pacienty. Proto ani na chodbě nebyla ani noha. Všichni byli ve svých pokojích. Občas se na chodbě v nějakém patře objevila uklízečka, ale ta si ničeho nevšímala. Nebyla to její práce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Anglie :: Hlavní město-
Přejdi na: