Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Centrum

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptySun Mar 25, 2012 6:34 pm

Už se uklidnil a jel normálně. Tedy při způsobu rychlé jízdy jen zcela normálně. "Dobré místo na co?" zeptala jsem se. Potřebovala jsem vědět, co přesně myslí, abych nezačala mluvit o něčem úplně jiném. Všimla jsem si, že míříme zpátky. Těšila jsem se, až si sednu za volant. Nerada jsem se vozila.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyMon Mar 26, 2012 6:06 am

"Nejaké miesto podľa vašeho gusta ... "Dodal som teraz a už sme boli takmer tam kde mala mať ona auto .
"Alebo nejaké kde je ticho či dokonca kdeby sa keby tak dalo zabaviť môžete vybrať ... "
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyMon Mar 26, 2012 12:11 pm

"Nemocnice," vyhrkla jsem ze sebe. To bylo místo, kde jsem se zabavila a bylo čas na práci i na odpočinek. Pak jsem se zasmála. "No tohle jsi asi nechtěl slyšet, co?" Pro mě nemocnice byla vlastně, dalo by se říci, domovem. Ale ne všichni ji měli rádi, jako já.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyMon Mar 26, 2012 12:46 pm

Zasmial som sa ako som čul ten jej dodatok ."Nie ... ale zas proti nemocnici nič nemám veď všetko čo môže krásne horieť mi nevadí ... "Nemohla vedieť ako som to myslel takže som potom ešte dodal."A čo nejaké iné miesta ? Viete tancovať ? Či chodievatie na diskotéky ?"Opýtal som sa jej .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyMon Mar 26, 2012 7:59 pm

"Milej zlatej. Žiju prací," obeznámila jsem ho. "Proto jsem taky po večerech sama," dodala jsem si pro sebe šeptem. Nemohla jsem s jistotou říct jestli to slyšel nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyTue Mar 27, 2012 8:26 am

"Umm ... " Chvíľu som mlčal hoci som počul to čo povedala nakoniec som ale povedal ."A nieje škoda že také krásne dievča ako ty zabíja čas tým že je sama ? Hoci tým zachraňuješ životy čo je naozaj úcty hodné ale nemáš niekedy také nutkanie aj ty odtiaľ vypadnúť a celý večer sa len baviť ? Viem že som o proti tebe teda mladší a tak ale vážne by som si s tebou niekam výjsť možno sa ti to zapáči nemyslíš ?" Cesta teraz trvala naozaj dlho lebo bola kolóna .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 3:58 pm

"Víš, že ani nemám žádné nutkání. Nelákají mě žádné noční kluby, bary a tancovačky nebo jak se to nazývá. Vždycky jsem byla tak trochu v ústraní od ostatních," pověděla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 6:38 pm

"Preto som ťa zo začiatku pozýval na večeru , do nejakej reštaurácie je tam kľud a niečo také by vám možno vyhovovať mohlo nie ?"Opýtal som sa jej . Vieš čo ? Už ju podáľ a nebav sa s ňou toľko aspoň ja budem mať nejakú zábavu a určite aj ty . To ty nechaj radšej na mne ale možno aj to .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 6:54 pm

"Víš co teda. Tak já tu tvoji nabídku přijímám," obeznámila jsem mu. Sice jsem z toho neměla dobrý pocit, ale pořád se držet od ostatních nemá cenu. Přicházím s nimi do kontaktu jen když potřebujou zachránit život, tak bylo na čase to změnit.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 7:01 pm

Ja som sa už len na to pusmial ."Tak to rád počujem ... "Bolo asi jediné čo som povedal vedel som kam ju presne zobrať hoci tu nebolo tu .Ale možno niečo také nájdem .Už sme boli tak pár sto metrov od jej auta ."Umm už len tak aby som niečo nepokazil , čo také z jedál nemáš rada ? Asi než reštaurácia bude lepšie to keď budem variť ja sám ."Možno bolo blé že chalan ako ja vedel variť ale ja som sa to učiť musel ! Tak kvôli rodičom ktorý tu neboli ale to nevadilo .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 7:10 pm

"Jít všechno. A když už jsi mě někam pozval, tak mě překvap!" vybídla jsem ho. Vytáhla jsem mobil a napsala smsku, že nepřijdu do práce. Poprvé jsem se hodila maród. Tak tohle mi bude hlodat svědomí dlouho! pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 7:15 pm

"Ideme ku mne už teraz ?"Opýtal som sa jej predsa len som býval troška ďalej ."Tak .. ja bývam trocha ďalej ak ti nebude vadiť dlhšia cesta ak si švihnem onedlho budeme u mňa "Povedal som jej a teraz som šliapol na plin ."Neboj snažiť sa o to budem ."Povedal som rozhodnuto .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 7:28 pm

"Kdeže přesně bydlíš?" zeptala jsem se ho. To jeho šlápnutí na plyn mě trochu, trochu víc, znervóznilo.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyWed Mar 28, 2012 8:07 pm

"Ja bývam na kraji Španielska nieje to dlhá cesta ... nebude ti to teda vadiť ?"Opýtal som sa jej.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 12:10 pm

"Na kraji Španělska?" podivila jsem se. "Myslela jsem, ře jsi zdejší," oznámila jsem mu. "No mám pár dní, které si musím vybrat z dovolené," zasmála jsem se. Myslela jsem to jako vtip.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 12:59 pm

Ja som ju ale zobral za slovo ."Tak zdať sa to môže ja nikde dlho nevydržím .. inak vážne cesta dlhá nebude "Povedal som a zamieril som preč z celého mesta .
/presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrum - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Centrum
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Centrum
» Centrum
» Centrum
» Centrum
» Řídící místnost (centrum)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Anglie :: Hlavní město-
Přejdi na: