Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Centrum

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Centrum   Centrum EmptySun Mar 04, 2012 7:17 am

Centrum Bad_si10
Centrum Citysc10

Centrum Londýna. Nejvíce zalidněná část města, z největším počtem kriminality a úmrtí za poslední rok. Toto místo se dá jednoduše vylíčit dvěma slovy - naprostý chaos...
Ulice, náměstí, silnice, vše je věčně ucpané a jen málokdy se člověka dokáže rychle dostat tam, kam potřebuje. Obchody, podniky, kavárny a jiné budovy s sociální zařízení, jsou naprosto narvány k prasknutí a člověk by řekl, že jenom blázen by se do tohoto chaosu vydal. Dřív, než by dorazil totiž do cíle, nejspíš by byl v té velké tlačenici, buď okraden a nebo ušlapán k smrti. Ten, kdo tu netrávil celý svůj život, ten je naprosto ztracený a jediné, co mu zbude, tak zoufalství. Rozhodně si nemyslete, že když se někoho zeptáte, že vám někdo pomůže. Všichni neustále někam spěchají a nemají čas se s vámi zahazovat. Kdyby to měli dělat neustále, asi by se nehnuli z místa a to oni moc dobře ví. Navíc, každé volné místo nebo ulička, která se naskytne je jako dar z nebes, který také patřičně musíte využít, jinak jste opravdu doslova v háji...
Lidé však nemají na výběr a stejně se do těchto, věčně přervaných, míst musí vydávat. Je to tedy hlavně z toho důvodu, že až na přístav, který je na tom technologickou úrovní a i dostupností všelijakých věcí opravdu nejlépe, je to jedno z nejlepších míst, kde dokážete sehnat všechno potřebné. Vybavení zde dosahuje skoro nejvyšší úrovně v celém Londýně a také se zde nachází většina hotelů, podniků, státních budov, laboratoří a dalších věcí. Lze zde sehnat takové věci, které by jste jinde nesehnali a rozhodně je to hlavní středisko všeho, co je v Londýně nejdůležitější a na čem vlastně nejvíce prosperuje. Díky tomu také není možné, se tomuto místu jen tak vyhýbat a jelikož ti, co přebývají v Londýně, jsou většinou zaměstnaní právě v centru, kde je nejvíce nabídek a stáží, musí to prožívat skoro každičký den svého život, což jim pravdu není, co závidět...
S tím se však už na takovém místě jako je Londýn musí počítat a kdo se nepřizpůsobí, ten má zkrátka smůlu a dlouho nevydrží. Je to zkrátka tvrdé místo a přežijí, jen ti nejsilnější... doslova. Nebyli by jste první, kteří by se z toho zbláznil.... a ani poslední...
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyTue Mar 13, 2012 7:53 pm

Nedostal som sa poriadne ani na začiatok centra a už tu bola zápcha a autom som nemal kam ďalej A dokonca už sa robila kolóna za mnou teda ak by som na tom mieste ostal preto som rýchlo skrútil volantom a zašiel som na pravú stranu bol tam akýsi pifidérny trávnik na ňom som zaparkoval vyšiel som z auta a zamkol ho .Oprel som sa o auto a rozmýšľal som čo spravím . Hmm tak kam ? Pýtal som sa tak sám seba .A čo tak zavolať niekomu ?To sa mi zdal ako vlastne dobrý nápad .Preto som volal kamarátovi čo tu vlastne mal žiť .Akosi dlho nezdvíhal ako vždy ale nakoniec predsa !Zdvihol ."Zdravím to som ja Kazuma potreboval by som aby si mi z niečím pomohol ... "Povedal som do telefónu po tom čo to teda zdvihol.A o čo vlastne ide ?Opýtal sa ten kamarát ktorému som vlastne volal ."Tak som tu ... teda v tvojom meste ako hovoríš a chcel by som sa nejako zabaviť som pri začiatku centra a je tu už kolóna a takto sa asi nikde veľmi nedostanem nevieš či by sa s tým dalo niečo robiť ?"Dúfaj že ti to výjde .. "Hmmm ... ale vieš že vlastne hej ? Viem je pravda že je len utorok ale poviem ti poznám tu jeden podnik kde to žije aj teraz ako pre niektorých ako si ty ... umm vieš čo ? Počkaj tam onedlho sa vyberieme to niekde poriadne roztočiť ! "Ozvalo sa vlastne radostne ja som nato len odsúhlasil a položil som hovor .Čakal som teda opretý o auto .Teraz som mal oblečené to ako vždy len na tom bielu mikinu z kapucou ktorú som mal na hlave a na očiach som mal čierne okuliare.
Pozrel som sa na telefón lebo mu to akosi trvalo . Prešlo vlastne už tak 15 minút ako si sa mi už nepozdávalo či to myslel vážne .Ale čakal som aj tak .Vedel som žeby ma on len tak v štichu nenechal .A predsa ! Hoci som ešte čakal ďalších 7 minút ako som ho už videl mieril som k nemu na pozdrav som dal ruku v päsť on tiež a takým kamarádskym udrením sme do seba päsťami vrazili ."Prepáč že to tak trvalo , je tu ťažké sa z toho vymotať ." Odpovedal on a potom hneď ja .
"Tak hlavne že si tu ... hmmm čo už je podľa mňa čas aby som ti ukázal ako sa to na tom parkete robí ne ?" Zasa sa chceš chvástať tým tvojím tancom ? Sám si hovoril keby nemáš tých rodičou ako si mal tak nevieš nič . Ale ja som nepovedal že to tak nieje len je ich vina za to čo sa stalo ja za to nemôžem .Nerozobieral som to ďalej lebo už prehovoril Shinjiro . Tak sa vlastne volal ten kamarát ."No tak to si piš že je kde a tentoraz uvidí že som lepší než ty ."Ja som sa na jeho slová len tak zaškeril ." Tse tak to si nebuď taký istý ja som za tú dobu určite nič nezabudol no hlavne ma už veď ! " Netrvalo dlho a pobrali sme sa odtiaľto preč. On to tu poznal od mala preto sme šli vlastne skratkami vedel som že tam kam ideme sa dostaneme rýchlo. "Čo inak ako si žiješ ?" Prehovoril Shinjiro počas kráčania . "Tak ide to naozaj dobre hoci sa už nudím preto som ťa vlastne prišiel pozrieť ." "Zasa kecááš .... keby si tu neuviazol ani by si si nespomenul ... " Prehovoril presvedčene no ja som sa nenechal hoci to tak trocha bolo ."Ale nekecaj ja som ťa mal v mysli stále veď predsa viem s kým som to niekedy dávno roztáčal nie ?" "Veru aj tak to je ... hmmm no onedlho budeme tam , tento podnik patrí môjmu strícovy je to tam na úrovni a tie dievčatá keby to vidííš !
Dúfam že ale zasa nebudeš o nejakú snažiť a hlavne dúfam že nenatrafíš na jednu z ktorou tam chodí dá sa povedať že jeden mafián ."
Po jehom dlhšom hovorení som sa do toho pustil ja ."Tak ale ako to si myslíš žeby sa ho bojím ? Tse ! A aj tak ja sa idem len zabaviť nie sa byť ! " Od v tedy nikto nič nepovedal onedlho sme prišli do podniku .Ja som si okuliare ktoré som len z frajestrva mal na očiach dal dole .Šli sme smerom dolu po schodoch a pritom som mal na oblečenie od nich zo začiatku takú prúkazku VIP. Ako sme šli nižšie a nižšie počul som tu hlasnú hudbu na ktorú sa tak dobre tancuje . Tak a je to tu ide sa zabávať ! Pomyslel som si a v tedy Shinjiro otvoril dvere a doslova ma ohlušilo vošli sme tam a ja som aj s ním zamieril k baru niečo som mu povedal ale skoro ma nebolo ani počuť preto som to zopakoval a pritom som kričal."Tak čo už ideme na parket ?! " "Nie ešte nie ja si musím ešte niečo vypiť až potom sa mi bude dobre tancovať ! "Ozval sa Shinjiro pri tom ako si objednával ."Chceš aj ty niečo ? Niečo silné určite ! "To ma trocha zarazilo ako keby nevedel že ja som nepil .Možno sa to nezdalo ale ja som sa vedel odviazať aj bez toho len som zakrútil hlavou že nechcem a šiel som ďalej .Ako som pokračoval smerom k parketu videl som tie svetlá , krásne blikaly do rytmu hudby .Tak trocha som sa chvíľu kochal pohľadom na tie krásne vlniace sa dievčatá no .. ale teraz prišla naozaj skvelá hudba teda mne sa veľmi páčila na parket som v kročil aj ja .Mal som dobré základy tanca , predtým ako chodil ešte do školy chodieval na breakdanc , či iné moderné hlúposti do ktorých bol donútený teraz sa mu to ale hodilo .Už stačilo že len chvíľku tancoval , tým sa dostal k jednej že skupinko ktorá tam tancovala boli tam 4 dievčatá a akosi žiaden chlapec preto som sa tam k nim prišupol . Najprv po mňa hodili taký zvláštny pohľad čo ma troška asi mal odradiť no ja som sa len snažil čo najlepšie do toho rytmu hýbať telom ruky nohy mal som skvelú koordináciu . Verte tomu či nie tým dievčatám sa to akosi zapáčilo . Ach jaj ty zasa tomu dneska dááš ... Prehovoril ku mne môj "bôžik" ja som mu na to nič nepovedal zamestnávalo ma totiž už to ako sa okolo mňa vrteli tie dievčatá . K jednej som už pritúpil ešte bližšie ta začala už úplne blízko tancovať okolo mňa musel som uznať tancovať vedela aj ona perfektne. Ak som pri tom tanci si ju tak trocha obzeral bola to naozaj pohľadná bruneta . Mne niečo také vôbec nevadilo ba ja som bol spokojný . Ako sa tanec vyvýjal ďalej pravou rukou som ju chytil za pás a ešte viac ju k sebe pritiahol bol to taký tanec teraz viac na blízko a môj pohľad už smeroval k jej očiam .Okolo nás bolo plno ďalších tancujúcich ľudí ale ja som si teraz všímal len ju . Predsa len ja som takéto zábavy mal vždy rád lebo som tam na dievčatá štastie mal . No ja ako som to spravil tak naschváľ a tak dosť vyzývavo sa odtiahla pozerala takým "Dravým" pohľadom teraz sa mi otočila chrbtom a tancovala u mňa týmto spôsobom . Ladtým tancom ktorý mal tak troška erotický nádych mierila dolu a potom zasa hore .Pretočila sa zasa ku mne a ja som si ju zasa pritiahol .Naklonil som sa k nej teraz a tanec sa v tom troška prerušil lebo som jej hovoril do ucha . "Tancuješ naozaj skvelo ." Dievča sa len pousmialo a prehovorilo ono ku mne ."To isté platí aj o tebe ... " Ako sa už pozrela mne do tváre tak trocha opovážlivo som sa k nej naklonil a jemne ju len tak letmo pobozkal .Na skúšku . Ona ale môj bozk opetovala a svoje ruky presunula tak že ich dala okolo môjho krku a pritiahla sa . Jej sa tiež vlastne zdalo že vyzerám docela dobre .Možno sa jej aj troška to zdalo preto tak lebo ja som aj troška nie veľa z bozkou a zo správania vicítil že niečo pila . Táto chvíľka ale dlho netrvala ten čo mal niečo z mafiou sedel neďaleko u stola a to dievča s ktorým som sa tak trošku bozkával bolo jeho .On to videl a už sa hnal ku mne zo svojou skupinkou. Shinjiro to videl a šiel že aj on nech ma skôr varuje ale v tom ho tý z jeho skupiny tak trocha nepustili .Tam kde v tedy boli ľudia boli odtlačený a spravili kruh .Ja som sa už s tým dievčaťom sa nebozkával vlastne keď to stíchlo sa aj ona aj ja odtiahla .Ten mafiánsky maník v tom vstúpil do toho kruhu dievča poslal z neho von a mňa žduril . "Čo si to ty vlastne o sebe myslíš vieš s kým sa tu ty ku*víš?!" Ja som sa len tak provokatívne usmial ." Za prvé neku*via sa chlapci ale dievčatá a za ďalšie asi nevieš bozkávať lebo sa mi nezdalo žeby sa jej to nepáčilo ." On sa v to po mne zlostne zahnal . Ja som sa naštastie uhol a nastavil mu nohu ale nepotkol sa no škoda ... "Ak sa tak chceš byť poď radšej von a nekaz im tu zábavu ... " "Ta chvíľka čo ťa tu zmlátim im neublíži ." Prehovoril zasa ten maník a chcel sa po mne zahnať no ja som zasa len ustúpil a prehovoril . "Buď trocha chlap a poď von ... " V tom ma len ždúrol a tý čo tvorili kruh ma zchmatli a mierili sme von zatiaľ čo ja som nevidel toho mafiánika oni mu podali do ruky nôž ktorý si u seba skryl . Mňa doslova vyhodili von z dverí nezakopol som a v tom vyšiel aj on . Boli sme vlastne za klubom dvaja taký väčší stali za ním . "Teraz sa teš na nadkladačku ." Prehovoril na mňa a zasa sa po mne takým naozaj priamím úderom vrhol po mne . Ja som takýchto bitiek zažil naozaj veľa .Preto tento jeho úder som schytil do svojej ruky a druhou som ho ja udrel do tváre na svojej tvári som mal úšklebok . On sa posunul dozadu a držal sa za nos asi som mu ho trocha skrivil . Zahnal sa po mne zasa skrykom doslova po mne skočil a z hodil ma na zem .Ja som spadol aj s ním na zem ležal som na chrbáte .On v tom v ruke mal ten nožík a bodol ma do boku .Skríkol som a udrel som ho po tvári on zo mňa spadol na bok a ja som sa tiež odsunul na inú stranu . Postavil som sa a chytil sa za bok cúval som stále ."No tak čo stojíte doraz te ho ! " Skrýkol mafiánik po gorilách ktoré šli na mňa .Ja som už v tom neváhal . Utajenosť neutajenosť vytiahol som zapaľovač ich to trocha zarazilo ale skôr sa mi chceli vysmiať v tom som škrkol a do toho plameňa som celou silou fúkol doslova preskočil na nich oboch odosť viac sa zväčšil .Začali horieť a kričať . "Čo si sakra zač ?!" Skrýkol mafiánik a chcel sa dať na útek. V tom začal horieť aj on lebo ten oheň čo mal na golilách preskočil na nich . Doslova sa škvarili za živa . V tom popadali na zem a kotúľali sa zasa som cítil známi pach horiaceho mäsa . Ja som sa ale aj s tým naozaj dosť krvácaiúcim zranením bežal preč .Z tej zadnej uličky to šlo ľahko nikoho tu nebolo . Oni pri tom horieť prestali ale to už bolo pre nich vlastne aj neskoro .Mňa každý krok veľmi bolel ale vedel som kde tu je nemocnica cestou sem som si ju všimol . Naozaj som pospíchal aj cez bolesť nechcel som aby sa policajti čo sa tam privolajú vrhly po mne alebo by vyšli ďalšie gorily .Sakra ja mám vždy také štastie ! Nadával som v duchu naozaj poriadne . Tú bundu čo som mal na sebe som zaguľal a priložil si na ranu . Vieš čo ti na to poviem ? Čakal som to ! Nepovedal som mu na to vlastne nič lebo som v takom dobrom stave na to nebol .
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 12:15 pm

Jela jsem po dálnici, které vedla vedle centra. Užívala jsem si tu rychlost. Ručička tachometru ukazovala sto dvacet! Měla jsem ráda takové jízdy. Zažít tu rychlost a mít takměř všechno ve svých rukou… Prostě jsem to milovala. V tuhle dobu tam nebylo moc aut, tak ta jízda byla mnohem lepší!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 12:33 pm

Ako sa ona preháňala v takej rýchlosti na svojom aute jej mobil začal vyzváňať to jediné ju mohlo vyrušiť z takej krásnej jazdy .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 12:51 pm

Jak jsem tak jela po rovné silnici, zazvonil mi telefon. Prudce jsem sešlápla brzdy, protože jsem se nehorázně lekla. Skřípáním kol se auto zastavilo. Začala jsem šátrat po mobilu. Podívala jsem se display a viděla jsem tam cizí číslo. Přemýšlela jsem jestli to mám zvednout nebo ne. Nakonec jsem to zvedla. "Prosim?" řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 9:02 pm

"To ste vy slečno Catherino ? Dúfam že neruším čo ako že sa máte ?"Ozvalo sa z telefónu ktorý mala u ucha .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:27 pm

Proč já ten telefon zvedala? blesklo mi hlavou, než dotyčný promluvil. "Eh?" vypadlo ze mě. "Promiňte, tohle asi bude omyl," odpověděla jsem na jeho otázku ohledně toho jak se mám.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:34 pm

"Nie nie omyl to určite nieje ... určite ma poznáte myslím že včera večer ste prespala v tej istej izbe kde som bol ja tak čo spomínate si ?"Zasa sa ozvalo z telefóna .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:37 pm

"Eh?" vypadlo ze mě znova. "Kde jsi vzal moje číslo?!" řekla jsem naštvaně. Přes ten telefon, hlas mohl být trochu zkreslený, tak to možná nešlo poznat. Kvůli tomu jsem zastavovala?!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:39 pm

"Ehm tak oni boli taký hodný a dali mi ho ... a no ták prečo ste nahnevaná ? Ja som chcel len zistiť že ako sa máte a tak dobre je pravda že sa aj nudím a chcel som si z niekým pokecať ." teraz sa ozvalo tak trocha humorným tonom to čo som hovoril.
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:44 pm

"Nahněvaná? Ale kde to bereš. Jen jsem se projížděla v autě, dokud mi nezazvonil telefon!" procedila jsem skrze zaťaté zuby. Nesnášela jsem, když mě kvůli maličkostem rušili při jízdě! A kvůli tomu, že se nudil jsem musela zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 17, 2012 11:57 pm

"Jááj ... ehm a to je také strašné keď ťa niekto vyruší pri riadení veď volať sa dá aj pri telefónovaní či si to ešte neskúšala ja už hej a poviem ti je to sranda keď ideš ešte rýchlo ."
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySun Mar 18, 2012 12:01 am

"Si ze mě děláš srandu? Telefonovat při jízdě?! Na tohle mám svůj život opravdu moc ráda." povzdechla jsem si. Naivní klučina, pomyslela jsem si s úsměvem. "Tak zavěsím a zase pojedu." řekla jsem a zavěsila jsem. Stejně jsem měla už namířeno do nemocnice. Nastartovala jsem a jela do práce.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 12:07 pm

Na dálnici jsem zařadila a sešlápla pedál. Ručička na tachometru se začala pohybovat. Sto třicet, sto čtyřicet a tam zůstala. Světla svítilen mi připadaly jako světelné čáry. Naštěstí na dálnici nebylo tolik aut, tak jsem se nemusela držet zkrátka.
Černý auto na kraji města? přemýšlela jsem. Za chvíli jsme byli už na konci naší cesty. Chtě nechtě jsem musela zpomalit. Hodila jsem blinkr a odbočila jsem. Hned jak jsem odbočila, nahrnulo se tam tolik aut. Zasténala jsem tiše. Musela jsem jet jak šnek. Tohle jsem neměla ráda. Doufala, jsem, že jeho auto najdeme rychle.
Po přibližně půlhodině jsem zahlédla černé auto na kraji. „To je ono?“ zeptala jsem se ho a ukazováčkem ukázala na černé auto na kraji. Kupodivu nemělo botičku. To by byla sranda!
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 12:38 pm

"Áno to je ono ... " Povedal som a pozeral som k svojmu autu vážne som bol rád že ako som k nemu pozeral nemalo na sebe ani škrabanček. Spadol mi kameň zo srdca . "Tak zasa niekedy ak budem na pokraji smrti ?" Opýtal som sa mierne zo smiechom keď som vystupoval . Vlastne som sa chcel hlavne prezliecť do inej košele .
Mal som štastie že som tam niečo mal predsa len sa mi stávalo že sa biela rýchlo špinila ."Inak ešte musím uznať vážne jazdíte dobre ... "


Naposledy upravil Kazuma Suzetsumei dne Wed Mar 21, 2012 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 12:48 pm

"Jasně. Až budeš chtít zase umřít, tak přijď,“ řekla jsem z legrace. „Si toho važ! Jsi první, koho jsem ve svým autíčku svezla,“ oznámila jsem mu. Moc lidí jsem nevozila. Teda od té doby, co mám tohle auto, jsem nevezla ještě nikoho. Rodiče odmítli se mnou jezdit, protože jezdím podle nich jako blázen.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 12:56 pm

"Tak v tedy sa určite stavíím ... umm a čo nechcete ísť teraz na malú prejížďku mojím autom ? Ukážem vám ako sa riadi ... a kto vie možno sa vám to zapáči ." Opýtal som sa jej ako som sa nakláňal k jej autu a čakal som čo na to ona .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 1:08 pm

„Ukázat, jak se řídí?!“ Pevně jsem sevřela volant. „Co si o sobě myslí? Před chvílí dostal řidičák a chce se vychloubat, že umí řídit lépe než já?!“ Vzala jsem si kabelku a vystoupila jsem z auta. Zabouchla jsem dveře a zamkla jsem auto. „Tak se předveď,“ vybídla jsem ho. Byla jsem na jeho jezdecké umění zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 2:27 pm

Ja som jej odomkol moje auto ."Tak len si nasadni ... ukážem ti že sa máš ešte čo učiť "Povedal som a ja som zatiaľ šiel k kufru ktorý som si otvoril a našiel tam inú košeľu . Tú čo som mal na sebe som si dal dole a hodil si na seba tú čistú dokonca ešte krásne voňala dá sa povedať . Potom som zašiel k dverám a sadol som si do auta .Naštartoval som auto a náhon som mal vlastne na predných kolesách ktorý bol na to čo som potreboval dôležitý .Zvuk motora bol naozaj dosť silný .Vycúval som a zamieril som na diaľnicu . Dostávalo sa tam ťažko .
"Hmm takže rýchlu jazdu tú zvládaš určite ... "Povedal som keď mohla vidieť 170 a viac sem tam na mojom tachometri . Policajtou som sa vôbec nebál v tom som ale prudko zabočil chytil som ručnú a smykom som vletel do zatáčky trocha nás hodilo ale auto ladne prešlo asi v 100 km rýchlosti cez túto zatáčku .Vlastne to bol drift na ktorom som zničil naozaj veľa áut .Ešte som jej nehovoril nič mal som v pláne nájsť jeden úsek rovinka zatáčka rovinka zatáčka . O jednom som tu vedel predsa len o tom som vedel vďaka tomu kamošovi .Neboli sme ani na diaľnici a cez tieto zatáčky a rovinku som šiel stálych 100 km .Ale to len vďaka jednej vymoženosti na aute ktorá dokázala udržať stálu rýychlosť . "Tak čo ? Ak by sme šli závodne po meste myslíte si žeby ste ma porazili ?"Rýpol som trocha do nej a a spravil som potom hodiny vlastne som sa otočil z autom úplne tak že sme šli dozadu zasa v rýchlosti a mieril som na ďialnicu z pokojným výrazom .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 8:15 pm

Nasedla jsem do jeho auta. Bezpečnostního pásu jsem si nevšímala. "Tak se předveď," řekla jsem. Jenže mě nemohl slyšet, protože se převlíkal. Pak nasedl za volant. Nastartoval. Jen jsem pokývala hlavou, když jsem uslyšela jeho motor. Vycouval, tím minul moje auto a vyjeli jsme. Trvalo, než jsme se dostali na dálnici.
Ručička tachometru vyletěla na sto sedmdesát. Pohodlně jsem si sedla jako v kině. Jeho nejapné poznámky jsem si nevšímala. Tak tomu bych moje autíčko nikdy, ale opravdu nikdy nesvěřila!! pomyslela jsem si. Na jeho otázku ohledně toho, jestli bych ho porazila, jsem odpověděla otázkou: "Nic lepšího neumíš?" popíchla jsem ho. Jen jsem doufala, že se někde nepřevrátíme.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyWed Mar 21, 2012 8:33 pm

Ako som to počul čo povedala len som sa zašklebil . "Máš rada slalom ? "Opýtal som sa jej vážne toto už bolo šialené aj odomňa ale vedel som že už som to raz spravil .Ako som šiel teraz som išiel normálne 100 ale prešiel som na 120 vedel som že auto čím idem rýchlejšie je tým viac nestabilné v tom šla zatáčka a k tomu pred namiš lo auto ja som zabočil a tesne pri aute sa to moje oňho obtrelo ale nič šlo ďalej v tom mohla pred nami vidieť kruhový objazd ale tam som radšej už aj ja spomalil na 100 vážne som to ešte neskúšal a k tomu tie autá .Tak ako som tam mal byť chytil som brzdu stočil volantom tam kam som nechcel ísť a pustil brzdu a šliabol na plyn .Auto šlo ako malo prešli sme v poriadku cez kruhoví ale teraz cúvaním .Netrvalo dlho auto som stočil a zasa sme šli rovno ."Povedz si niečo a ja to skúsim ... " Vedel som toho z autom veľa ale zas nie až tak .. predsa len zabiť som sa nechcel ale troška zamachrovať na tom nebolo nič zléé .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyThu Mar 22, 2012 8:18 pm

"Chceš se zabít?!" vykřikla jsem. Měla sjem ráda rychlou jízdu, ale tohle hraničilo sebevraždou. Měla jsem pevně zavřené oči. Jestli mi tenhle člověk znovu příjde na příjem, tak ho vlastnoručně zabiju!! Křečovitě jsem svírala ruce. Nohy jsem ryla do podlahy auta.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyThu Mar 22, 2012 8:21 pm

Ja som sa len zasmial a zamieril som priamo už na diaľnicu šiel som rýchlo ale už normálne ."Prepáč nechal som sa uniesť nemusíš sa báť predsa len zabiť ťa určite nechcem ."Prehovoril som k nej a potom som pokračoval ."Tak niekedy sa ale bez takýchto bláznivostí nedá a predsa len adrenalin ti nabehol určite čo ?"Bola pravda že niekedy som bol moc divoký .
Návrat nahoru Goto down
Catherine Brain
Neutrální
Catherine Brain


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 12. 03. 12

Fades
Věk Postavy: 25
Přiřazení/Povolání: Chirurg
Země: Anglie

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptyFri Mar 23, 2012 4:37 pm

"S takovou tě zabiju sama, až mi přijdeš na příjem!" vyhrožovala jsem mu. Už jsem chtěla, aby mi zastavil u auta. Chtěla jsem být ve svým autíčku a sedět za volantem a řídit. Jestli jsem se měla zabít, tak jsem se chtěla zabít sama.
Návrat nahoru Goto down
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum EmptySat Mar 24, 2012 5:57 pm

Zasmial som sa už som šiel normálnou rýchlosťou teda tých 100 .Nemieril som smerom tam kde mala auto . "Nepoznáte tu náhodou nejaké dobré miesto ? "Opýtal som sa jej vážne som vedel že čo som teraz spravil sa jej nepáčilo ale vyburcovala ma ona sama .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum   Centrum Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Centrum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Centrum
» Centrum
» Centrum
» Centrum
» Řídící místnost (centrum)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Anglie :: Hlavní město-
Přejdi na: