Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní ulice Londýna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Hlavní ulice Londýna  Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní ulice Londýna    Hlavní ulice Londýna  EmptySun Mar 04, 2012 1:24 am

Hlavní ulice Londýna  67bbe010
Hlavní ulice Londýna  Motel_10

Rušné ulice Londýna. Neustávající provoz. Nekončící dny, které se opakují stále dokola a dokola. Spousty klubů, nákupních středisek, restaurací, různých zařízení, domů a všeho dalšího, co člověka jen napadne. Bezpečné a zároveň i nebezpečné místo. Zde si nikdy nebude moct být jistý, co se stane a nestane. Zde jsou vaše kroky nejasné a jen málokterý cizinec, by zde dokázal déle vydržet, bez něčí pomoci.
Stále však mnohem lepší, než sejít z cesty a zatoulat se o temných zákoutí Londýna. Nikdy něco takového nedopadá dobře. Nesmíte zapomínat, čeho je Anglie a hlavně Londýn střediskem a v čem nejvíce vynikají... Samozřejmě, že technologii. Ta vždy však není v držení, těch správných rukou...
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Catherine Cook
Exorcist
Exorcist
Catherine Cook


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 0
Join date : 28. 02. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země: Anglie

Hlavní ulice Londýna  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Londýna    Hlavní ulice Londýna  EmptyTue Mar 20, 2012 11:44 am

Volným krokem jsem došla k nákupnímu středisku. Zalovila jsem v kapse a vytáhla kreditku. U nejbližšího bankomatu jsem si zkontrolovala její stav - nebylo to špatné. To se pomějem, pomyslela jsem si a vstoupila.

Tahle nákupní střediska měla své mouchy - například všudypřítomné davy lidí - ale mělo to i své plusy. Líbil se mi ten nádech starých časů, kdy ještě lidi normálně chodili nakupovat po svých. Dnes bylo samozřejmostí objednávat si zboží přes internet a když se to tak vezme kolem a kolem, člověk by nemusel celý den vystrčit paty z domu, protože všechny myslitelné služby byly dostupné online. Ale co z toho? Vybírat zboží ve virtuálním prostředí nikdy nebylo tak zábavné jako procházet fyzicky všechny ty uličky obchoďáku a objevovat jeho tajemství.

Za malou chvilku jsem měla vozík plný, tak jsem s ním zajela k pokladně. Nechtělo se mi s tím vším tahat, tak jsem si zvolila donáškovou službu, s níž jsem měla jistotu, že všechno, co jsem nakoupila, bude u mě doma dřív než já sama a bude to tam na mě čekat.

Spokojeně jsem se posadila v místní stravovací zóně a dala si kapučíno. Chvilku jsem sledovala ten šrumec okolo sebe a pak jsem se vydala na cestu domů.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní ulice Londýna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní ulice
» Hlavní ulice
» Hlavní ulice Madridu
» Vedlejší uličky Londýna
» Ulice, cesty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Anglie :: Hlavní město-
Přejdi na: