Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní ulice Madridu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySun Feb 26, 2012 7:15 pm

Hlavní ulice Madridu Barcel13

Hlavní ulice Madridu patří mezi ty nejbezpečnější místa ve městě. Možná se to někomu nezdá, protože díky velkému počtu místních a turistů, jsou po většině času přeplněné a doslova narvané, což je ideální místo pro různé zlodějíčky a kapsáře, ale... v těchto místech a časech, je to to poslední, co by vás mělo nejvíce trápit. Důležité je, že díky velkému počtu lidí, provozu a tedy nepřetrvávající přítomnosti veřejnosti, je prakticky nemožné, aby se vám za takových okolností v těchto místech něco stalo a nebo, že by vám někdo mohl nějak ublížit. Nanejvýš vás tedy oberou a všechno, co máte a vy si toho ani nevšimnete, ale... co je důležitější, vaše věci nebo váš život?
Stejně by jste však měli být ostražití a raději se do ničeho nepouštět samy...


-Na ulicích narazíte na různé obchody, stánky, domy a všechno možné, na co si vzpomenete. Je to zkrátka jako v každém jiném městě. A jedna dobrá rada pro začátek - Nikdy se nezdržujte na jednom místě moc dlouho , obzvlášť ne samy! -
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySun Apr 01, 2012 12:24 pm

Ked som bol už v španielsku tak som šiel po hlavnej ulici a rozmíšlal som koho tu zabijem alebo niečo podobné
Návrat nahoru Goto down
Caitlyn
Shade
Shade
Caitlyn


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputation : 3
Join date : 04. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptyFri Apr 06, 2012 9:21 am

Prechádzala som sa po zákutiach Madridu, síce som vyzerala nezvyčajne, v tomto chaose som zapadala dokonale. Poupravila som si manžety na saku a menší klobúk som natiahla viac do očí. Po tom som sa len začala hrať s vychádzkovou palicou. Chodila som stále rovno a čakala som, vyčkávala som na niekoho, kto by stál za pohľad, a hlavne kto by sa mohol páčiť Shizuke.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptyFri Apr 06, 2012 9:33 am

Ja som si stále šiel a šiel ked zrazu uvydím nejake dievča ktore sa oblečením dost líšilo od inych ale nič som si stoho nerobil a šiel som dalej a nechtiac som ju buchol do pleca a povedal som jej
"Sorry" a šiel som dalej
Návrat nahoru Goto down
Caitlyn
Shade
Shade
Caitlyn


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputation : 3
Join date : 04. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptyFri Apr 06, 2012 9:39 am

Keď ma drgol niekto, obzrela som sa. V momente mohol Aizen pocítiť niečo kovové na svojom rameni, čo sa mu tam zaháklo. Bola to rúčka vychádzkovej palice a druhý koniec som držala ja. "Uhm.. myslím že to bude chcieť niečo viac než.. ospravedlnenie." Šepla som meirne zvodným hlasom, pri čom som sa na neho mierne lišiacky zazubila.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptyFri Apr 06, 2012 9:42 am

Ja som sa na nu pozrel šialenym výrazom Hlavní ulice Madridu To_aru_majutsu_no_index_20_03
"Čo by si chcela?"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 12:31 pm

Procházela jsem se po městě. V hlavní ulici jsem se nikdy moc nezdržovala. Měla jsem raději ty vedlejší, protože tam bylo vždy větší nebezpečno a to jsem milovala.
V dálce jsem zahlédla dvě postavy. Nějak jsem se bych nezajímala, ale jednu z těch postav jsem poznala. Jak by ne, byla to Caitlyn. Byla jsem u nich blízko. Vůbec se mi nelíbilo ten mužův výraz. Přistoupila jsem k ní a objala jsem ji. "Máte nějaký problém?" zeptala jsem se.


Naposledy upravil Shizuka Yoru dne Sat Apr 14, 2012 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:00 pm

"Nie nič sa nedeje slečna chcela odomňa niečo ale neviem čo"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:02 pm

Podívala jsem se na Caitlyn a pak na toho muže. "Aha. Myslela jsem si, že ji chcete ublížit. To bych vám tedy neradila," ušklíbla jsem se.


Naposledy upravil Shizuka Yoru dne Sat Apr 14, 2012 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:16 pm

"Lebo čo by ste spravily?" nahodil som taky diabolsky úsmev
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:18 pm

"Radím vám, abyste to nezjišťoval," usmála jsem se na něj a upřela na něj své červené oči.


Naposledy upravil Shizuka Yoru dne Sat Apr 14, 2012 1:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:23 pm

Ako namňa uprela svoj pohlad tak ja som jej daroval ten môj a ukazal jej svoje krvavo červené oči
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:32 pm

Zajímavé.... pomyslela jsem si. "Hezké kontaktní čočky," usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:34 pm

"Ďakujem ale problém je že take mám od narodenia" Hlavní ulice Madridu Images3
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:37 pm

Pustila jsem Caitlyn. Přistoupila jsem k němu a pozorně jsem se mu podívala do očí. "Hm... mám lepší," řekla jsem konečný verdikt.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:42 pm

Zrazu som sa začal smiať ako psychopat Hlavní ulice Madridu 76990 trošku som odstúpil možno 2 kroky do zadu vybral som si svoje 2 zbrane a namieril som jednou na Caitlyn a Druhou na Shiz
"Hmm ktora pôjde ako prvá?" diabolsky sa usmieval
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:45 pm

Začal se smát, odstoupil a namířil na nás zbraněmi. Pokrčila jsem rameny. Udělala jsem krok dopředu. Pomalu jsem zvedla pravou ruku a položila ji na hlaveň. Rukou jsem pohnula od sebe k němu a do hlavně se dostala kulka. Pak jsem ji nasměrovala na moji hruď. "Když nic jiného nemáš a nic neumíš..." odpověděla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:52 pm

"Nie urobíme to zaujimavejšie" od stúpil som od nej zase na 2 kroky a začal som okolo seba zabíjať nevinných ludí vystrielal som cele zásobniky čiže 14 mrtvých hned som si prebil a odložil zbrane
"ach to bolo taka menšie zabavka nudila si ma"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:56 pm

Odstoupil zase a začal kolem sebe střílet. Nudila jsem ho?! pomyslela jsem si. "Jseš pako," zakroutila jsem hlavou. Otočila jsem se a měla jsem se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:57 pm

"Ja nie som pako som psychopat nemôžem zato že sa bavim iba vtedy ked sa s niekym mlátim alebo ked zabíjam"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Lord
Lord
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 86
Reputation : 13
Join date : 19. 02. 12

Fades
Věk Postavy: 23
Přiřazení/Povolání:
Země: Španělsko

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 1:59 pm

"Chceš se pobavit?" mluvila jsem aniž bych se otočila. "Tak pojď za mnou," navrhla jsem mu. V dálce jsme mohly slyšet policejní auta. Zapřáhla jsem se Caitlyn za rámě a vyrazily jsme domů.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptySat Apr 14, 2012 2:01 pm

Ako počul slovo zábava neváhal a hned sa za nou rozbehol (presun)
Návrat nahoru Goto down
Aizen
Neutrální
Aizen


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 12

Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu EmptyTue Apr 17, 2012 4:42 pm

Cely čas som uťekal preč a pomali som nevládal spadol som na zem a vykašlal kúsok krvy znova sa postavil a uvydel hned auto do ktoreho nastúpil lebo boli otvorené dvere ako som vošiel do auta pohral som sa s káblikmi naštartoval a odcestoval z mesta (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní ulice Madridu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní ulice Madridu   Hlavní ulice Madridu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní ulice Madridu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vedlejší uličky Madridu
» Hlavní ulice
» Hlavní ulice Londýna
» Brána Madridu
» Zapomenuté zákoutí Madridu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město-
Přejdi na: