Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Admirál Daelin Proudmoore

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore EmptyWed Feb 29, 2012 9:49 pm

Jméno/Příjmení: Daelin Proudmoore

Titul: Maelum Maledictum

Pohlaví: Muž

Věk: Už mu několik let bude (přibližně 60)

Země: Španělsko

Věrnost: Řád

Hodnost: Sage

Přiřazení:

Charakter: Proudmoore je hloubavý, mlčenlivý muž, vždy pečlivě vážící každý krok. Jeho jediným hříchem je vyžadování respektu. Daelin přímo nesnáší, když je ponižován nebo se k němu nechová s úctou. Ovšem je to zkušený diplomat a tak ho jen tak něco nerozhází (respektuje své soupeře). Když vytáhne do bitvy, je tato bitva vždy vítězná. Něco jako zajatci ho nezajímá a v bitevní vřavě rozdává rány mladého válečníka. Těžko uvěřit, že ten statný stařec a srdce ryvný bojovník jsou jedna a tatáž osoba.

Oblíbené: Dobré jídlo, dobré zprávy, pěkné ženy ( i člen řádu si může někdy užít, ne?)

Neoblíbené: Démoni démoni démoni

Životní příběh:

"V téhle době nevytváří příběhy vítězové, ale přeživší. V bitvě Řádu a Chaosu nikdo nezvítězí..." řekl jsem a klidně se díval na paladiny sedící u stolu v Santiagu- jedné z mála čistých pevností. V jejich tvářích se jevil vztek, chtíč po boji, odhodlání...a strach. Bitva v posledních dobách dosáhla velmi tenkého bodu. Démoni otevřeně napadají nevinné a schyluje e k další svaté válce. Na u poslední si vzpomínám velmi dobře...

https://www.youtube.com/watch?v=q1Y7tY8NppM&feature=related

Vyběhl jsem na kopec a podíval se dolů. "Naši bratři prohrávají! Ale ještě není nic ztraceno! Pojďme!" Pode mnou se ozval ryk několika stovek templářů různých postavení a rozeběhli jsme se dolů na pomoc našim. První mě uviděla jakási holčička. Pět? Šest jí mohlo být? Až na ty troje čelisti docela roztomilá. Začala pištět a můj rosarius začal zářit. V momentě, kdy jsem k ní doběhl, pukly dvě věci- rosarius a její hlava. Nebylo těžké nalézt v tom zmatku naše bratry, ani se k nim prosekat. Ale dostat je ven živé, to už problém byl. Jedna! DVa! udělal jsem učebnicové seky, které jsem znal z tréninků, a dva démoni šli k zemi. Část těch okolních, zjevně překvapených mou zuřivostí, je následovalo. Mrtvé jsem ani nepočítal, věděl jsem jen, že svoboda je na konci téhle bitvy.
Vrazil jsem meč do dalšího ozbrojeného netvora a ucítil letmý pohyb za sebou. Otočil jsem se a rychlou pravačkou jsem přerazil nos...jendomu z mých vojáků.
Překvapeně se na mě podíval a zezadu ho probodl démon. Nesmím dělat chybu! Co jsem to udělal? Podíval jsem se okolo a začal přemýšlet. Náhle jsem byl sám. Nikde nikdo z našich. Všude samí démoni. Bratři! Společně k vítězství! křičel jsem a snažil se prosekat cestu skrz ně...


https://www.youtube.com/watch?v=My2V8GB_B5w&feature=related

Naproti mě v sále se něco pohlo. Všichni paladini ustrašeně pohlédli tím směrem, kde se zubil Španělský démonní lord. Opravdu? Myslíš, že odsud vyvázneš živý? Zeptal jsem se vážně. Lord jen zavrčel a pohnul šachovou figurkou. Ne, to se nestane. Jezdcem ti vezmu dámu.
usmál jsem se, aniž bych se podíval na šachovnici. Lord se lekl a couvl. Nevyměnil jsem své pravé oko pronic zanic. ukázal jsem na zlatou pásku. Nevidím vše, ale něco ano. obešel jsem stůl a přišel až k lordovi. Vaše vojsko teď pochoduje kanalizací k Barceloně, že? Tam se rozprchnete a nainfikujete město. Mohl bych vás smést i s celou vaší armádou. ztišil jsem hlas tak, aby mě slyšel jenom on: ...ale prostě mě to baví. sykl jsem mu s úsměvem do tváře...

https://www.youtube.com/watch?v=EUpLInv2zks

Kruh nepřátel okolo mě se stahoval. Periferním viděním jsem si hlídal část nepřátel za mnou a rozdával jsem rány, co to šlo. Od ostří mého meče odletovaly zuby, které do něj vysekávaly nepřátelské čepele. Nesmím podlehnout. Svět padne do chaosu, pokud podlehnu! Dám vše za to, abych porazil nepřátelské vojsko! Nezemřu. Ne kvůli mně! Ne kvůli mým činům, ale kvůli světu, který by padl do chaosu tak, jako jsem četl v knihách. Jedna nešťastná rána do břicha a už jsem klečel. Zavřel jsem oči a začal se modlit. Ještě jich pár vezmu s sebou... Otevřel jsem oči a stál jsem před studnou. Na druhé straně stál Odin- vládce severských bohů. D9val se na mě s podivným úsměvem. Až pak jsem si všiml, že jsme si velmi podobní. Vždy spolu, bratře... řekl Odin a zadíval se do studny. Vzal nůž a přiložil ho k oku. Pokud obětuješ ještě malou část sebe, zachráníš náš svět. Pochopil jsem, tasil svou dýku a přiložil ji k oku. Oba jsme kývli a vtlačili špičky čepelí do oka. Projela mnou bolest a já se vrátil zpět do bitevní vřavy. Modlil jsem se ke špatným bohům...

Admirál Daelin Proudmoore Scaled.php?server=543&filename=crusader4

https://www.youtube.com/watch?v=rP2zA3lZk9Y

Synové Ásů, bohové nebes, hrdinové Ragnaroku. Přijďte mi na pomoc a já budu již navždy vaším vojákem, služebníkem, hrdinou posledního soudu. Zavrčel jsem a na zem ukápla krev z vyřízlého oka. Jeden z démonů ke mě přišel s provazem a sáhl mi na rameno. Odpovědí mu byla jeho rozdrcená lebka. Uchopil jsem meč a bez únavy, bolesti a strachu jsem začal zabíjet nepřátele po desítkách. Až po několika vteřinách jsem si všiml, že nejsem sám. Vedle mě stál Odin s Gungnirem a okolo nás kroužily ženské postavy na koních a drtily nepřátele jako lavina. Usmál jsem se, zahodil meč a rozeběhl se kupředu. Se šíleným smíchem jsem proběhl řadami nepřátel, až jsem se dostal k nepřátelskému lordovi. Vahou těla jsem ho srazil na zem, popadl kámen, a bez jakéhokoli slitování jsem mu rozmlátil hlavu. Pak jsem se usmál na Odina a na ostatní, a když bylo po všem, vrátil jsem se teprve pro svůj meč. Dnes...dnes začíná velká etapa pro lidstvo Řádu a pro rovnováhu na světě.





https://www.youtube.com/watch?v=mZlVaAMsoM8

Usmál jsem se na Lorda. Teď, když mě omluvíte, musím odejít. Bude mi ctí zmeřit naše síly právě s vámi. lord kývl a za prskání plamenů zmizel. Já se otočil a vyšel na balkon, pod kterým čekaly stovky lidí. Ti mě přivítali s neuvěřitelným nadšením. Roztáhl jsem ruce a usmál se. Dějiny píší přeživší! Víra není jednotná, ale je důležitá! Nalezněte tu svou, vezměte z ní vše dobré a postavte se zlu čelem! Společně nastolíme ve světě řád a již se nebudeme bát! K tomu nám dopomáhej bůh! Paladinové mi navlékli roucho španělského Sage a já se spokojeně usmál. Jeden ze slunných dnů v tomhle deštivém období. Bohové nám přejí. Zašel jsem zpět do své rezidence jako nově zvolený sage. Na druhém konci místnosti stál Odin a usmíval se na mne.

"Dějiny píší přeživší..."
-Daelin Proudmoore, druhý věk po bitvě Řádu


Pomocník: Dva havrani- Hugin a Munin (myšlenka a vzpomínka), které mu věnovala jeho druhá polovička. Jsou to zprostředkovatelé informací pro Daelina- létají po městě a pokud Daelin chce, vidí to, co oni. Pokud ne, mohou mu vyprávět, co se dělo.

Výbava: Svěcený dvouruční meč, několik svatých svitků, rosarius (částečná ochrana proti démonům I. a II. úrovně), jinak viz obrázek. Někdy nosím plášť španělského Sage

Vzhled a zajímavosti: Admirál Daelin Proudmoore Scaled.php?server=205&filename=templarrk
Stejně, jako jeho druhá polovička, nemá jedno oko. Vyměnil ho za vědění (viz příběh).

Druhá polovina: Odin

Jméno: Odin/ Odin

Pohlaví: Muž

Věk: několik tisíc let, žije již osmý svět

Typ: Norský Bůh- tatíček Odin

Charakter: Velmi moudrý. A protože ve mě uviděl čestného člověka, vycházíme spolu. Máme toho hodně společného.

Historie: Odin je severský bůh moudrosti a "otec" všech bohů. Jezdí na Sleipnirovi, což je osminohý kůň, a díky tomu je velmi rychlý. Na bojiště ho vždy doprovází Valkýry- dámy bojovnice, které předpovídají smrt.

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%93din


Vzhled a zajímavosti: Admirál Daelin Proudmoore Scaled.php?server=607&filename=odinbynoxious1d34iove

Schopnosti: Dva vlci jsou vždy u jeho nohou. Jsou krvelační a doprovází ho do bitev. Jinak se schopnosti moc neliší. Oba "bratři" jsou skvělými šermíři a krvelačnými bojovníky. Jejich ryk vzbuzuje víru ve vítězství.




Naposledy upravil Daelin Proudmoore dne Sun Mar 04, 2012 5:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore EmptyThu Mar 01, 2012 5:58 am

za char POVOLENO za techniky se musí vyjádřit někdo jiný Wink
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore EmptyThu Mar 01, 2012 10:11 am

Za char díky, za techniky poděkuju někomu jinému :-D
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore EmptyThu Mar 01, 2012 3:52 pm

Berserkgang: spíš vidím jako 2-3 úroveň jinak je to v pohodě Smile
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore EmptyFri Mar 02, 2012 10:39 am

Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Admirál Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Admirál Daelin Proudmoore   Admirál Daelin Proudmoore Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Admirál Daelin Proudmoore
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Daelin Proudmoore

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Charakter :: Ordine-
Přejdi na: