Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Daelin Proudmoore

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore EmptySat Mar 03, 2012 10:58 am

Svěcené údery:
úroveň 1
Je jedno, čím mlátím soupeře, ale vždy mu to ubližuje.

Berserkgang:
úroveň 2
V boji mám snížený práh bolesti na minimum, necítím rány, mám rychlejší regeneraci a krájím nepřátele jedna báseň. Ovšem mohu trefit i vlastního.

Odinovo oko:
úroveň 2
U slabých jedinců poznám vždy, zda náleží světlé či temné straně. Pokud se zaměřím na protivníka, který nemá moc dobrou sílu vůle, poznám v něm klidně i Lorda.
Nevýhoda: Chvilku nevnímám, co říká a co se děje.

Hrdinství Jarla:
úroveň 2
Jarlové byli severští hrdinové a vůdci vesnic. Pranic je netrápilo, že se mají poprat s obrem nebo třeba s legií nepřátelského národa. Proto byli tak opěvováni. Tato schopnost mi dává jakousi auru sebejistoty, která zaplavuje mé spolubojovníky.
Nevýhodou je mé stažení z boje. Pokud jsem zajat či zabit, všichni ostatní začnou truchlit a má to katastrofick dopad an morálku.

Bratři:
Úroveň 3
Po mém boku se zjeví Odin a společně nepřítele jistě porazíme!
Nevýhodou je momentální smrtelnost Odina- pokud ho někdo zraní nebo zabije, nebudu moci požívat část svých technik (konkrétně 3.-5. úroveň) a Odin se musí léčit.

Nájezd Valkýr:
úroveň 4
Za mými zády se začne zvedat prach a z něj vyjede skupina deseti valkýr v řadě, které projedou nepřátelskou řadu. Jsou o něco větší než obyčejní lidé a jejich divoký nájezd má krom devastujícího účinku i morální pokles (co byste dělali vy, kdyby na vás vyjelo deset koní v plné rychlosti)

Studna poznání:
úroveň 4-5
V mém pokoji je malé kamenné umyvadlo. Jednou denně se ho mohu zeptat na věc, kterou nutně potřebuji vědět. Studna mi za několik minut odpoví. Většinou je to dotaz typu: "Kde se právě nachází..." "Jak mohu pomoci této čtvrti" "Jak se léčí tato nemoc/rána"
Nevýhody: Něco jako "Jak porazit zdejšího lorda" studna neprozrazuje. Také někdy musím přinést studni i určitou oběť nebo před ní meditovat několik hodin. A pokud je Odin zraněný, ve studni není voda, takže mi studna nic neprozradí.

Pomoc hrdinů Ragnaroku
úroveň 5
Ze všech stran se začnou objevovat einherjaři- padlí válečníci, kteří se vrací v době Ragnaroku na zem- a začnou drtit soupeře.
Nevýhody: Toto kouzlo je velmi náročné, Sage při něm skoro zemře a tři dny musí zesláblý ležet v klidu na lůžku.

http://einherjar.blog.is/users/3d/einherjar/img/einherjar_practise.jpg" border="0" alt=""/>


Naposledy upravil Daelin Proudmoore dne Sun Mar 04, 2012 5:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore EmptySat Mar 03, 2012 9:36 pm

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore EmptySat Mar 03, 2012 10:42 pm

Promiň, ale menší chybka Svěcené údery: NEPOVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore EmptyFri Mar 16, 2012 10:33 am

A co je na nich Nepovoleného, jestli se mohu zeptat? Jde prostě o to, že démona vždy bude minimálně pálit můj útok mečem, pěstmi...
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Admin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 20. 01. 12

Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore EmptyTue Apr 03, 2012 6:38 am

Vyřešeno a nebo ne? Jestli ne, tak se na to mrknu a pokusím se to vyřešit, jak se vrátím ze škole Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Daelin Proudmoore Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daelin Proudmoore   Daelin Proudmoore Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Daelin Proudmoore
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Schopnosti-
Přejdi na: