Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přístav Ordine

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Přístav Ordine Empty
PříspěvekPředmět: Přístav Ordine   Přístav Ordine EmptySun Mar 04, 2012 4:37 pm

Přístav Ordine Port_v10

Velký přístav souostrový Ordine. Vstupní brána do téhle tajuplné země, v níž se zaručeně dočkáte všeho, co jste si kdy přáli....
Je to země světla a dobrých bohů, jež nad tímto místem bdí a odvrací od ní veškeré pohromy a tragédie okolního světa. Místo, kde se vám zdá, že všechno to, co jste si prožili, byl jen jeden velký špatný sen... jestli ne noční můra.
Teď už se však bát nemusíte. Dostali jste se do země vyvolených. Do země těch, jež nadále musí pokračovat v linii starší generace a udržovat rovnováhu, na tomto nejistém světě. Vy jste ti, jež povedou dál tento národ kupředu a neustoupí, i kdyby za něj měli položit svůj vlastní život. Věděli by však, že umřeli se ctí a slávou a halvně čistotou a poklidu v duši, že umřeli za něco vyjímečného a jejich čin a oběť, přinese mír do srdcí ostatních.
Toto je osud tohoto místa těch, co zde přežívají. Toto je jejich životní úděl a příběh, který si samy vybrali a také napsali nebo teprve budou psát. Je jen a jen na vás, jaký konec váš příběh bude mít a jestli se dokážete na vlastní nohy postavit a všechny od temnoty zachránit. Osud lidstva je jen ve vašich rukou a těch ostatních, jež byli roztroušeny do celého světa, ale jejich kořeny stále sahají, až sem. Do tohoto jediného místa.. země světla, zemně nového úsvitu. země příběhů, který se denodeně píší, země Ordine! Ať světlo temnotu z naších srdcí vyžene!! MY NAD NÍ ZVÍTĚZÍME!!!!!!

- Spousty mol, spousty lodí, ať už velkých nebo malých. Vše perfektně sladěno s přírodou, ale i s původními stavbami, jež byli však renovovány a navíc ještě technicky vylepšeny. Úžasná shoda techniky, staré kultůry, ale i původního ekosystému. Průzračné modré moře, Azurová sluneční obloha, osvěžující chladivý severní větřík. Víc si člověk nemůže ani přát... prostě nádhera...
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Přístav Ordine Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přístav Ordine   Přístav Ordine EmptyMon Mar 05, 2012 8:20 pm

stála jsem na jednom molu dál od ostatních a dívala se na horizont zapadajícího slunce. Čekala jsem, čekala jsem na jedinou věc, kterou jse v životě tolik milovala. Pomalu se stmívalo. První hvězdy už byli v tmavé části oblohy vidět. Slunce postupně zapadlo a po něm zbyli jen červánky. Z moře vanul jemný vítr, pohrával si s mími vlasy.



Přístav Ordine 61edb8dfa4_83982540_o2 (moje tvorba Razz)

vytouženě jsem čekala na okamžik, kdy uvidím srpek Měsíce.
Začíná nový měsíc. Oznámila mi Seléné. "Ano." usmála jsem se a dívala se jak tenoučký srpek pomalinku pluje po nebi vzhůru a vytváří na hladině klidného moře světelný odraz. Fascinovaně jsem se na něj dívala. Nevnímala jsem nic jiného. Pro mě se stal jen ten Měsíc středem zájmu. Jakmile zaujal svou polohu vysoko nad hladinou, posadila jsem se na molo a šaty,které jsem měla se rozprostřeli po prknech. Ruce jsem složila do klína a lokty si opřela o stehna a dívala se.....





po delší době jsem vyrazila zpět směr do centra Ordine (přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Přístav Ordine
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Starý přístav
» Legendární Londýnských přístav

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Ordine-
Přejdi na: