Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Katedrála Řádu Světla

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySun Mar 04, 2012 4:12 pm

Katedrála Řádu Světla  Church12
Katedrála Řádu Světla  Church13

Staletí tu stále, další staletí tu stát bude. Obrovský Architektonický úkaz, na největším ostrově Ordine, přímo v jeho středu... Posvátné místo, které je střediskem všeho dobro, které na zemi existuje. Všichni zastánci, do jednoho, všichni pochází právě z tohoto místa. Zde jejich cesta započala. Zde měli své kořeny, které později rozšířili do celého světa. Odtud pochází předci těch, jež teď udržují rovnováhu na tomto světě. Předci těch, kteří denodeně nasazují své životy v boji proti temnotě, aby ochránili ty, jenž to samy nedokážou. Toto... toto je sídlo celého řádu světla - Nebeská Katedrála. Poslední ze svého druhu. Nejstarší starodobý komplex, který přežil všechny nástrahy, jež si na něj lidstvo, a dokonce i sama příroda, připravila.
Je to obrovitánská stavba, která má mnoho chodeb, sálů, místností a všeho možného, co by jste v Katedrále mohli najít. Navíc, kolem ní je spousta okolní krajiny a pozemku, který byl odjakživa využíván k pěstování různých plodů a obilnin, byli na něm tvořené parky, sázeny lesy, kde se pak pořádali hony, prostě... dalo by se říct, že tato katedrála mohla fungovat něco jako zámek, ve kterém se dalo zároveň přebývat, ale také ho i mnoho účelně využívat.
Zkrátka... toto sídlo řádu, si zanechalo svůj původní a starý vzhled, jak z vnějšku, tak i zevnitř. Nikdy se nic neměnilo a spíše se jen vše renovovalo a upravovalo do původní podoby. Bylo to totiž také místo modliteb, různých rituálu a také se zde přijímali všichni nový učňové řádu. Dokonce se zde konali i různé porady a konference.
Stále však toto místo vypadalo a fungovalo jako za starých časů, nedotknuté technikou a ani ničím jiným... Tedy... alespoň ne viditelně... To už se však katedrály týká jenom okrajově.
Stalo se to však i přesto nejoblíbenějším a nejvyužívanějším místem, které by jste v této zemi našli....
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptyMon Mar 12, 2012 5:47 pm

dojdu do katedrály, posadím se k fontánce a dívám se na ní, nějak se mi nechce nic dělat. Dívám se na vodu a přemýšlím...
Úplněk skončil a teď to zase všechno couvá, moje síla padá, doufejme, že se nic v té době nestane.....
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptyThu Mar 15, 2012 9:03 pm

Přijel jsem do Ordine a ihned jsem byl prošacován a očištěn. Když bylo ověřeno, že jsem sage Španělska, byl jsem vpuštěn do města. Tam sjem zamířil ke katedrále. Pomodlil jsem se a začal se shánět po sagovi.
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySat Mar 17, 2012 12:27 pm

po delší době jsem si všimla někoho v katedrála. Došla jsem k němu, nevěděla jsem kdoje to a tak jsem provizorn vysílala dobrou atmosféru.
"Dobrý den , přejete si?"
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySat Mar 17, 2012 6:53 pm

Mluvit s vašim Sagem... odpověděl jsem dívce předpokládaje, že ví, kdo jsem. Potřebuji s ním probrat situaci ve Španělsku.
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySat Mar 17, 2012 10:04 pm

"já se obávám, že sage tu teď není, pane," sklopila jsem zrak a stále kolem sebe navozovala tu báječnou náladu, aby se moc nezlobil. Měsíc stále couval a já už moc schopností neměla
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySun Mar 18, 2012 4:34 am

V tom případě mu vyřiďte, že ve Španělsku se objevil nejspíše Lord a v Anglii zcela určitě. Stahují se sem démoni a v dalších částech světa to nebude jiné. Děkuji. řekl jsem s pokrčenými rameny a odešel se připravit na návrat do Španěl.
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  EmptySun Mar 18, 2012 1:48 pm

"Dobře." odvětila jsem a jsem hledat paladina, který by to sagemu předal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Katedrála Řádu Světla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála Řádu Světla    Katedrála Řádu Světla  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Katedrála Řádu Světla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Ordine-
Přejdi na: