Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hranice

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Hranice  Empty
PříspěvekPředmět: Hranice    Hranice  EmptySun Mar 04, 2012 10:16 am

Hranice  500px-hranice-cedule-vystrazna

Hranice země. Poslední úsek cesty, který vás od této země odděluje nebo který vás z ní vyprovází. Je jen na vás, jakým směrem se vydáte a nebo jak zde se svým životem naložíte. Měli by jste si však dávat pozor, každý nepřijímá cizince s otevřenou náručí a hlavně ne v těchto těžký časech. Můžete se divit, co příroda někdy dokáže a především její tvorové, obzvláště jeden... člověk.
Platí to však i obráceně... Svět nemusí být vždy stejný a rozhodně je různorodý. Ten, kdo zná jen tu svou a nic jiného, ať raději v ní zůstává a zbylý svět už nezkoumá. Mohla by se to stát také jeho první, ale zároveň i poslední cestou, na kterou se vydá....
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Kazuma Suzetsumei
Demon
Demon
Kazuma Suzetsumei


Poèet pøíspìvkù : 119
Reputation : 4
Join date : 07. 03. 12

Hranice  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hranice    Hranice  EmptyTue Mar 13, 2012 6:56 pm

Mieril som zo španielska sem na svojom čisto čiernom aute bolo to vlastne bmw. Prefrčal som v krátkej chvíľi touto oblasťou a mieril som preč teda skôr priamo do mesta .Šiel som sem vlastne za zábavou odreagovať sa ako to len pôjde .Mal som ale naozaj dobrúú náladu .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Rin
Exorcist
Exorcist
Rin


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 02. 03. 12
Age : 32
Location : Plzeň

Fades
Věk Postavy: 20
Přiřazení/Povolání:
Země: Japonsko

Hranice  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hranice    Hranice  EmptySun Apr 08, 2012 9:47 am

Tiše jsem se ocitla u hranic.Věčinou mi nedělalo problémy dostat se přes ně ale kdo ví co se může dnes přihodit.Japonsko jsem už nezkoumala už jsem tam nechtěla být...Ne proto že bych to tam neměla ráda.Já tu zemi milovala ale nechci umřít.Teď ještě ne.Překročila jsem hranice a vydala se do města.
Návrat nahoru Goto down
Ren
Demon
Demon
Ren


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Hranice  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hranice    Hranice  EmptySun Apr 15, 2012 2:14 pm

Přeběhl jsem hranice,jako by tam ani nebyly.Nikdy mi nevadilo cestovat.Nechápu lidi co se toho bojí.Stačí sem tam někoho zabít.A výčitky?Ty neexisutjí.Tohle je boj o život.Někteří přežijou,jiní ne.Takhle to funguje.Nezdržoval jsem se a vydal se směr Anglie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hranice  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hranice    Hranice  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hranice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hranice
» Hranice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Anglie-
Přejdi na: