Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Thomas Salek

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 6:39 pm

doufám že nevadí napsané takhle kdyžtak je rozepíšu do kostry ... + rank 4 jso umožnosti kdyby se nelíbil ten odraz kvůli mé bohyni sice je to jen příměr ale ...

Rank 1

hvězda ve tmě
Popis:Má paní vládne hvězdám proto mi dala schopnost na malí okamžik přivolat jejich svit ve velké intenzitě a na malou chvíli zakrýt svůj pohyb.
:Klady funguje vesměs jako flashbank

noční háv
Popis:Já sám nosí msebou malí kousek noci, ten pomáhá mi splynout se stíny a být neviděn když jsem nehnutý stejně tak dokažu zakrýt svůj dar před mnohýma očima nikoliv však očima Sirril.

Smysli noci
Popis: Technika kterou potřebuje každý kdo chce ctít Sirril, ona mu za jeho víru dá možnost lepšího vnímání skrze ní
Klady:Zlepšuje smyslové vnímání pokud se Thomas pohybuje pod noční oblohou nebo je v prostorech které mírou tmi připomínají noc.
Zápory: nutné dávat pozor na přechody mezi extrémy které jsou pro citlivější smysli mnohem více stresující nebo dokonce bolestivé.
Zajímavosti:


Spáčovo mámení
Popis: Stačí nadechnutí,které tak dobře všichni znáte a již již se budete pídit po říši Sirril
Klady: se zívnutím zvyšuje únavu u všech kteří zívnutí vydí nebo slyší.
Zápory: Opravdu všech až na Thomase, takže pokud je se spojenci budou oni unavení také.

Rank 2

Skrytá tajemství
Popis techniky: Schopnost poskytuje znalosti o tom co se kdo snaží utajit avšak má různá omezení, pokud se někde ve městě děje něco skrytě ale je to obyčejné(předaní drog ect.) schopnost to zachytí ale ve městě tohobue hodně takže najít něco konkretného je fuška. Pokud je kouzlo vzraženo jen na ulici ( menší oblast) dokaže odkrýt skryté tahy řádu nebo chaosu(tedy na ulici projíždí dodávka nového viru chaosu ect...) a nakonec dokaže odhalit nečestné a lstivé taktiky a druhé osobnosti lidí. ( tedy pokud někdo podá jed do pití s touto schopností o tom vím) stejně jako ppokud někdo maskuje co je zač poznám to.
Klady: informace
Zápory: Musí být splněna podmínka zakrývání lsti intrik a nástrah. Tedy pozná že je něco léčka pozná planovaný lstiví utok). Nepozná normální střet stejně jako nepozná neplanované setkání. Tedy pokud se někdo nesnaží své akce skrývat tak se o nich nedovím dřív než je provede pokud ano s touhle schopností o nich mohu vědět, jen musí být splněna ona lstivost a nečestnost)

Rozplyň se v noci
Popis: Technika zlepšující kvality nočního hávu.Thomase kryje malinký povlak Sirrilina požehnání
Klady: Thomas se muže opravdu pomalu pohybovat a pokud setrvá ve stínu(opět ne moc světlo ne moc tma prostě stín. Jeví se pro okolí jako by tam nebyl tedy není vidět cítit , každý kdo tma bude chtít jít se mu instinktivně vyhne, baterka neukáže nic než stín..kamery ho nenajdou.
Zápory: Toto kouzlo nepřelstí kouzla ovlivňující vnímání pravé podstaty věci stejně jako silná detekční kouzla světla a to jak měsíčního tak slunečního( nebo jiného) ho najdou.



rank 3
Stín meče
Popis:technika kativující meč a tvořící čepel ze tmy tedy tmavou čepel pro kterou zbroj pokud není tvořena světelným aspektem nemá moc význam. Rána takový mečem pak působí mnohem větší bolest a škody
Klady: Umožňuje vytvořit v podstatě jakýkoliv meč do parametrů výše jehož střet s nepřítelem bude mnohem učenější a bolestivější než kdyby to byla normální zbraň.

Stínochodec
Popis:neříkají mi Stínochodec pro nic za nic dokážu vejít vyjít ze všech stínů o kterých jsem si vědom a které vidím. Však jak to za noci bývá nesmí být úplná tma ani úplné světlo vždy musí být stín do kterého je možno vstoupit.
Klady: Umožňuje něco co by se vulgarně dalo nazvat teleportem do stínu a mezi stíny pakliže je dotyčný vidí, nebo o nich ví.
Zápory: Musí existovat stín tedy rozhraní světlo tma a musí mít uživatel jistotu že je prazdný a že se do něj vejde.

_____________________________________________________________________
Budoucí techniky
rank 4
odraz hvězd na vodní hladině( živý sen)
Paní Sirril jest též bohyní klamu stejně tak já v boji mám po třikráte za člověka a týden možnost použít kouzlo zdání. Stejně jako když udeříte do vodní hladiny obraz hvězd mizí tak i já pakliže mi učiníte smrtelný úder dokážu rozplynout a objevit se jinde( tak jako se spáš po uderu probudí a jeho sen mizí mizím i já pakliže jsem smrtelně zasažen abych se objevil jinde) , jen proto že jste se stali obětí mámení(snění) mé Paní. Žel mysl každého si zvyká proto toto lze použít toliko třikrát dokud mysl opět nezapomene.


Naposledy upravil Salek dne Sun Mar 04, 2012 10:42 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 9:31 pm

hvězda ve tmě- světlo proč né ale zakrýt se ve tmě ne Smile, protože to máš v technice další
noc patří Sirril- nepovoleno

Stínochodec- 3 úroveň
Skrytá tajemství- víc rozepsat nechápu to z popisu xD

Proti ostatnímu nic nemám jen do budoucna to zkus popsat normálně a né v lehce v říkankách děkuju ušetříš mi tak čas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 10:12 pm

eh já myslel tu hvězdu jako flashbank Very Happy to je celé zakrytí Very Happy

uroven 3 je pro utoky ne stínochodec není utok ale asi chapu zvyšení ranku jen mi to dělá trable v hoistorii psotavyp rotože mám stínochodce i meč zapracovaný Very Happy

noc patří sirril chápu ... uspání by bla 1? nebo aspoň velká unava?


Skrytá tajemství
Popis techniky: Schopnost poskytuje znalosti o tom co se kdo snaží utajit avšak má různá omezení, pokud se někde ve městě děje něco skrytě ale je to obyčejné(předaní drog ect.) schopnost to zachytí ale ve městě tohobue hodně takže najít něco konkretného je fuška. Pokud je kouzlo vzraženo jen na ulici ( menší oblast) dokaže odkrýt skryté tahy řádu nebo chaosu(tedy na ulici projíždí dodávka nového viru chaosu ect...) a nakonec dokaže odhalit nečestné a lstivé taktiky a druhé osobnosti lidí. ( tedy pokud někdo podá jed do pití s touto schopností o tom vím) stejně jako ppokud někdo maskuje co je zač poznám to.
Klady: informace
Zápory: Musí být splněna podmínka zakrývání lsti intrik a nástrah. Tedy pozná že je něco léčka pozná planovaný lstiví utok). Nepozná normální střet stejně jako nepozná neplanované setkání. Tedy pokud se někdo nesnaží své akce skrývat tak se o nich nedovím dřív než je provede pokud ano s touhle schopností o nich mohu vědět, jen musí být splněna ona lstivost a nečestnost)
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 10:34 pm

Skryté tajemství omez na nějakou určitou vzdálenost, nejraději bych byl kdyby tu vzdálenost určil sám ADMIN, ale jinak POVOLENO Smile
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 10:36 pm

Tam jsou ty vzdalenosti napsaný Smile to zaleží na zavažnosti tajemství nevím město prostě menší ale toho bude hodně ulice to muže být co já vím kilometr dlouhá lajna nebo tak prostě daná ulcie kde stojím jinak soupeř předemnou nebo ten o kterém vím jak vypadá a prostě si ho umím vybavit. ...
Stínochodec teda musí mít rank 3 jo?
______________________________________
spáchán edit aby tam bylo to co je domluvené a šiše plašu nicmeně Thom se taky zítra zařčne učit rank 4 Very Happy a doufám že bude tak dlouho tu aby se ho naučil Very Happy
___________________________________
přidana čara rozdělovačka
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 11:01 pm

No jakože nikde jsem neviděl číslo okruhu. Dobře takže 1 km kolem tebe a ano musí nezdá se mi to vhodné pro 2 úroveň.
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 11:17 pm

no tma je to stupnované utajením i když ono by asi spravně mělo výt čím víc tím dál ... no nevím at k tomu raději opravdu řekne něco nějaký admin ...
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 11:18 pm

Já jsem admin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 11:25 pm

Aháááá takže to sakumprdum je do 1km kruhem?
+ přidany nové schopnosti
______________________________________

dnes dopo přidám ještě typ opisky podle kostry ke všem technikám aby nedošlo k mílkám čistě pro jistotu Smile
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySat Mar 03, 2012 11:33 pm

Ano do 1km Smile

Prosím nově přidané techniky napiš do nového příspěvku nemůžu si pamatovat každou techniku co si kdo dal ...
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySun Mar 04, 2012 8:33 am

oki

rank 1
Smysli noci
Popis: Technika kterou potřebuje každý kdo chce ctít Sirril, ona mu za jeho víru dá možnost lepšího vnímání skrze ní
Klady:Zlepšuje smyslové vnímání pokud se Thomas pohybuje pod noční oblohou nebo je v prostorech které mírou tmi připomínají noc.
Zápory: nutné dávat pozor na přechody mezi extrémy které jsou pro citlivější smysli mnohem více stresující nebo dokonce bolestivé.
Zajímavosti:


Spáčovo mámení
Popis: Stačí nadechnutí,které tak dobře všichni znáte a již již se budete pídit po říši Sirril
Klady: se zívnutím zvyšuje únavu u všech kteří zívnutí vydí nebo slyší.
Zápory: Opravdu všech až na Thomase, takže pokud je se spojenci budou oni unavení také.

Rank 2
Rozplyň se v noci
Popis: Technika zlepšující kvality nočního hávu.Thomase kryje malinký povlak Sirrilina požehnání
Klady: Thomas se muže opravdu pomalu pohybovat a pokud setrvá ve stínu(opět ne moc světlo ne moc tma prostě stín. Jeví se pro okolí jako by tam nebyl tedy není vidět cítit , každý kdo tma bude chtít jít se mu instinktivně vyhne, baterka neukáže nic než stín..kamery ho nenajdou.
Zápory: Toto kouzlo nepřelstí kouzla ovlivňující vnímání pravé podstaty věci stejně jako silná detekční kouzla světla a to jak měsíčního tak slunečního( nebo jiného) ho najdou.Navíc Thomas tam fyzicky je takže se na něj dá zautočit nebo spíš na místo kde je neb on tam jakoby není pro smysli techniku a tak.
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySun Mar 04, 2012 8:38 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek EmptySun Mar 04, 2012 10:46 am

editnuty popisy aby to bylo jasné
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thomas Salek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Salek   Thomas Salek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Thomas Salek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Thomas Salek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Schopnosti-
Přejdi na: