Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kumori Naito

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kumori Naito
Shade
Shade
Kumori Naito


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Kumori Naito   Kumori Naito EmptySat Mar 03, 2012 2:25 pm

Jméno/Příjmení: Kumori Naito
Krycí jméno/Přezdívka: Fire (Oheň)
Pohlaví: muž
Věk: 20
Země: Anglie
Věrnost: Temní
Hodnost: Shade
Přiřazení:
Charakter:Má rád oheň proto je asi taky výbušný ale jen občas.Agresivní a nerad se brání hlavně ůtočí.
Historie: Zrod
Kumori se narodil do docela neznámého klanu samozřejmě pro něj.Ve skutečnosti tento klan je oddán temným už po několik generací proto si u nich vysloužili respekt.Kumori měl být jedním z nejsilnějších protože to byl jeho osud to všichni říkali.Oba rodiče Kumoriho měli v sobě silného démona proto byl silný démon od narození i v Kumorim.Otec a matka Kumoriho chtěly aby byl jako normální dítě ale to starší klanu a vzaly Kumoriho do nezmapovaných hor aby ho tam cvičili.
Dětství
V horách se o Kumoriho starali dobře učily ho už odmalička číst a psát.Jakmile Kumori dosáhl 6 let začal tvrdý trénink.Tvrdě ho trénovali jak ve výdrži tak i v boji s katanou.Ale také se starali o jeho inteligenci proto musel chodit na povinné hodině kde ho učili jako ve škole.Ale přesto víc musel cvičit starší mu to neřekli ale báli se že kdyby byl moc slabý tak by ho démon co roste s ním mohl zničit zevnitř.Kumori začal mít noční můry kde ho honila černá postava a chtěla ho zabít.Starším se svěřil až to psychicky nezvládal.Starší udělali rázný krok chtěli zapečetit démona do té doby než ho dokáže Kumori zvládnout ale věděli že démon s ním pořád bude růst což zapříčiní že démon bude víc a víc sílit.Proto o jedné noci udělali rituál zapečetění Kumori musel ležet klidně a nehýbat se.Za chvilku se přenesl do své mysly k cele kde měl být démon uzavřen.Starší tam byly s ním aby mu pomohli.Pro starší to těžký boj nebyl protože přece jen ten démon byl pořád dítě zavřeli ho do cely kde ze stěn vylétli černé řetězy a svázaly ho.Poté zavřeli železné dveře od cely a na nich se objevila pečeť.Na Kumoriho těle pečeť umístili na pravé rameno.Jeho tvrdý trénink pokračoval a každý den byl tvrdší a tvrdší.Jednou v noci když Kumori spal se u jeho postele zjevili dvě postavy to Kumorimu bylo už 12 jedna ta vyšší postava ho vzala a obě odešly.Na postely nechali dopis ve kterém bylo napsáno Bereme si ho zpátky.Starším hned došlo že si ho odnesly jeho rodiče.Jakmile se Kumori probudil někde podzemí strašně se vyděsil.Ale hned ho jeho rodiče začali uklidňovat.Ze začátku jim nevěřil že to jsou jeho rodiče ale něco cítil v hlouby srdce.Rodiče chtěli aby měl normální život ale on řekl že nechce že se od starších dozvěděl o Svaté válce že se chce přidat k temným jak to dělá jejich klan normálně.Rodiče dlouho přemlouval ale přemluvil je jeho otec ho dál tvrdě cvičil.Jeho otec byl trenér učenců z jejich klanu než se šli přidat k temným.Po dlouhé době byl připraven přidat se k temným to mu bylo 15 let.
Řád temných
Otec mu ještě řekl ať si změní jméno že to takhle dělají všichni z klanu nechtěl a nezměnil ale otec mu v tom případě řekl že nikoho z klanu nepotkáš protože každý si změní jméno a nekomunikuje s ostatníma z klanu protože dobrý zabiják nesmí mít emoce aspoň ne moc silné a jen Lordi ví že jsou z klanu Naito nikdo jiný neví co tento klan znamená.Jakmile přišel do svatyně temných cítil všude tu zlou energii hrozně se mu tady líbilo.Dostal malý pokoj ale ůplně mu stačil každý den museli chodit cvičit.Všichni po tréninku byly rádi ale Kumori rád cvičil dál jakmile to viděl jejich učitel který měl hodnost Shade se ho zeptal jestli nechce nějakou práci.Měl mu donést 6 mrtvých těl bylo jedno jak vypadaly prostě je donést.Vyhlídl si nějakou partičku kluků ve stejném věku jako on.Napadl je s katanou kterou dostal od svého učitele kterému měl donést ta těla.Tři zabil bez problému ale čtvrtý vytáhl pistoli a střelil ho do hrudi.Spadl na zem a najednou se mu před očima zatmělo.Oběvil se před celou kterou si pamatoval z dětství.Tehdy ten malý démon byl už stejně velký jak on.Pomalu zvedl hlavu a temným hlasem říká „Takže už potřebuješ moji pomoc?Neboj se už se dokáži kontrolovat jen mě vypušt z cely a klidně ti pomůžu.“Kumori mu moc nevěřil ale nic jinýho mu nezbývalo buď smrt nebo svoboda pro démona.Kumori pomalu došel k cele ale nevěděl jak ho vypustit a pak mu to došlo.Přiložil svoje rameno s pečetí k pečeti na cele.Řetězy začali z démona odpadat a poté vyslovil „Baal jméno mé.“Kuro pomalu otevřel dveře od cely a chytl mě za rameno.V tom okamžiku sem se objevil v reálném světě a zjistil sem že uběhlo pár sekund.V mé ruce se z ohně vytvořila katana a pak jsem se zapřel o tu katanu a zvedl sem se.Cítil sem že Baal vedl moji ruku protože sem už neměl žádnou sílu vedl mě a zabil jsem všechny nepřátele.Asi on mi dal takovou sílu ale dokázal sem táhnout všechny těla zaráz.Dotáhl sem je k Shadovi a pak si svoji sílu Baal vzal zpátky nejspíš si myslel že se o mě už postarají.Shade mě hned vzal na ošetřovnu kde my výjmuly kůlku a obvázaly to.Několik dní sem ležel.Jakmile sem byl zdráv šel sem zase cvičit abych se vrátil do formy jenže už jsem nebyl sám vedle mě vždycky stál můj partner Baal.Trvalo to hodně dlouho ale zesílil sem a naučil sem se víc ovládat Kurovu sílu.Nějak jsme spolu procitli proto jsme byly perfektně sehraní.Vždycky mi hlídal záda a já zase jemu.Takto to šlo dál až mě jednou povýšila na Shadeda to my bylo 19.O svém klanu ani rodičích sem už nikdy neslyšel.A v mých 20 letech mi Baal vyzradil že je to už hodně starý démon.Jenže chtěl aby jsme byly sehraní tak se se mnou znovu zrodil.

Výbava:
Katana:
Katanu nosí na zádech
Vzhled a zajímavosti: Kumori Naito 1389239-180754_untitled_1_large
Druhá polovina (Neplatí pro Neutrální.)

Jméno: Baal
Pohlaví: muž
Věk: 20
Typ: Démon
Charakter: Oba máme k sobě ůctu nemáme mezi sebou žádný problém protože jsme spolu od narození.
Historie: Baal je princ pekel má pod sebou 66 legií démonů kterým velí.Baal byl jmenován prvním a hlavním králem pekla.Který vládl na východě.
Vzhled a zajímavosti: Kumori Naito 5515925660_57efaa1842

Schopnosti – Ovládání ohně a jsem nehořlavý takže oheň mě ani nebolí ani mi nemůže ublížit a můžu pohltit oheň díky tomu je můj oheň silnější.


Naposledy upravil Kumori Naito dne Sun Mar 18, 2012 5:29 pm, celkově upraveno 12 krát
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyMon Mar 12, 2012 9:12 am

Mmm najdi mi boha Kura, který ovládá stín. Nejlépe přepošli na skype. Druhá polovina zatím NEPOVOLENA
Návrat nahoru Goto down
Kumori Naito
Shade
Shade
Kumori Naito


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyMon Mar 12, 2012 5:28 pm

Ty nečteš?Dyť tam píšu Démon
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyMon Mar 12, 2012 5:59 pm

Čtu ale nikde nemůžu najít žádného démona Kura, ani boha jenom charaktery z anime.
Návrat nahoru Goto down
Kumori Naito
Shade
Shade
Kumori Naito


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyMon Mar 12, 2012 7:31 pm

Já sem myslel že se démon může vymyslet že nemusí existovat
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyMon Mar 12, 2012 7:44 pm

Tak to se omlouvám, ale musí existovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Kumori Naito
Shade
Shade
Kumori Naito


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyTue Mar 13, 2012 8:37 am

Upraveno
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyTue Mar 13, 2012 9:35 am

stále nemůžu najít to že ovládá stíny Very Happy, ale asi ti to povolím ať se tady nemusí hádat a tak. Moje slovo tady nebude mít cenu klidně začni hrát, ale nepoužívej démona to nechám na ostatních adminech.
Návrat nahoru Goto down
Kumori Naito
Shade
Shade
Kumori Naito


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyTue Mar 13, 2012 9:46 am

Mě žádná jiná schopnost nenapadá pro démona pekla a líbí s emi protože v pekle je temnota takže by to mohl ovládat to je tkaová dobrá schopnost ovládání stínů a Baal nikde nenajdeš jakou by měl schopnost co bys mu dal tedy ty?
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyTue Mar 13, 2012 10:02 am

No jeho schopnost je přizpůsobit se podle toho co jsem našel, tak bys třeba mohl kopírovat nepřítelovi techniky nebo tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito EmptyTue Mar 13, 2012 10:54 am

No...pokud to může být jakýkoli démon z jakékoli mytologie, pak tu mám záchrané lano:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Balrog
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kumori Naito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Naito   Kumori Naito Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kumori Naito
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Charakter :: Zion-
Přejdi na: