Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ren Christopher Tsukio alias Unmei

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ren
Demon
Demon
Ren


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 11:37 am

Jméno/Příjmení: Ren Christopher Tsukio
Krycí jméno/Přezdívka: Unmei
Pohlaví: muž
Věk: 20 (29.2.1992)
Země: Japonsko
Věrnost: Temní
Hodnost: Demon
Přiřazení: (Dostanete od velitele v průběhu hry.)
Charakter: Unmei je především hrozně arogantní.Chová se tak prkaticky ke všem a všemu co mu jakkoliv vadí.Snaží se být stále na obtíž.Miluje veškeré provokování...Věčina lidí ho nedokáže pochopit ani kdyby jim tisíckrát vysvětloval jaký je...Když byl dítě všichni ho viděli jako zlého,ikdyž sám takový nechtěl být,přispůsobil se svému okolí.Miluje krev a naprosto se vní vyžívá...
Oblíbené:Provokování,krev,být všem na obtíž,školní uniforma
Neoblíbené:Neúspěch
Pomocník:Havran(Je to znak Nykty)kterému Ren říká Tardus
Ren Christopher Tsukio alias Unmei Images?q=tbn:ANd9GcTkN51k8H8A_149vxI3OYFJe2rZf_S8lL9M-wdKSlEuAsflLX7ssQ
Vlastní příběh: Než se Ren narodil žena která byla věrná temným vyřkla jakési proroctví "Ve dni který přebývá,zrodí se dvě odlišné duše.Chlapec obklopen temnotou,dívka světlem milována.Ti dva na smrt budou bojovat a až zemře noc,den se probudí".Věčinu proroctví si temní přeložit dokázaly.A když se jedné ženě narodili 29.2. dvojčata,ještě tu noc Temní chlapce unesly a daly jej do opečovávání ženě jménem Shizuka.Ta si ale chlapce oblýbyla,milovala ho jako vlastního syna a proto mu nechala jméno které mu daly jeho rodiče.Ren.Tak se jmenoval chlapec který neznal pravdu.Rena už odmala učili jak bojovat a všichni ho,podle proroctví viděli jako zlého.Už odmala bylo ale jasně vidět že tmená strana u něho převládá.Rád tropil naschvály všem,které potkal a měl z toho obrovskou radost.Jenže Shizuka která měla svého "syna" opravdu ráda mu prozradila pravdu o jeho rodičích a také to že jeho pravého otce zabil jeden z jeho tréenérů-Raidon.To h hodně změnilo protože si uvědomil že cleý jeho život je lež.A tak jednou v noci,to mu bylo šestnáct let se rozhodl svého trenéra zabít.Raidon tehdy ještě nespal a když ho přišel navštívit jeho učedník byl i docela rád.Jenže jakmile se k Renovi jeho trenér otočil zády bodl ho skrytou dýkou do zad...Raidon jen těžce vydechl a zeptal se "Proč?" na to Ren usmál a řekl "Protože jsem se nudil"zasmál se a klekl si k němu a potřel své ruce Raidonovu krví a podobně jako indiáni si jí ptořel i obličej.Z kapsy vytáhl lahvičku a z nachytal tam pár kapek krve.Potom utekl do Anglie kde se podle Shizuki skrývala jeho mtka Camille a jeho sestra.Během své cesty trénoval zabíjel téměř každého obyčejného člověka kterého potkal.Cestoval v zásadě pouze v noci a tak do Anglie dorazil zhruba půl roku po svém útěku.Lahvička s krví byla téměř plná.V Londýně našel domek který patřil Rin a jejicch matce a stále je pozoroval a samozřejmě trénoval.Brzy lahvičku s krví naplnil a tak mu nezbývalo než začít znovu.Našel si lahvičku druhou a řekl si že jí hned naplní.Ale když začátek jeho "krvavé" zbírky byl Raidon,kdo by měl být první dárce teď?Jeho odpověď byla jasná.Ta terá mi dala život...moje matka.Řekl a jakmile Rin odešla do školy,Ren vešel do domu.Camille jako by na něj už čekala. "Vítej doma Rene"pronesla tiše,Ren si uvědomil že musí vědět o tom jak je pozoruje.Usmál se ale nevytáhl dýku jak by tu udělal normálně. "Ty mně znáš?"zeptal se a Camille kývla "Samozřejmě že ano,jsem tvá matka a ty můj syn"řekla a Ren se usmál "Takže víš co chci udělat?"zeptal se,Camille znovu kývla "Ano,chceš mě zabít"pronesla a tentokrát kývl Ren "Ano ale nechci aby táv krev tekla nadarmo-přeci jenom je z části i má"řekl,Camille se usmála "Ach si milý"řekla a vzala do rukou sklenku položenou na stole.Napila se a skácela se k zemi-byl v ní jed což Ren samozřejmě věděl. "Rád sem tě poznal,mami"řekl když jí řízl ro uky ze které,ještě z posledních sil vyteklo několik kapek krve.Po tom se Ren vydal do Japonska kde zabíjel lidi téměř bez zastavení.Naplňoval lahvičky al pouze jednu nechal nenaplněnou a to tu ve které byla krev jeho matky.A dva roky po tom si uvědomil že by mohl matčinu krev smíchat s krví posledního člověk v jeho rodině-jeho sestry.A tak se vydal do města kde jeho sestra Rin žila.Když se tam Rin objevila Ren po ní okamžitě vystartoval ale Rin utekla.Ren z toho měl obrovskou legraci ale vrátil se do Tokya,kde před tím žil aby tam naplnil lahvičku s krví a i jeho tajemné poslání.
Výbava: Dýka,kteoru zbavuje svět především neutrálních idiotů.Lahvičky s krví všech těch které zabil.A samozřejmě katanu.
Vzhled a zajímavosti: -Miluje nošení školní uniformy(Možná je to proto že nikdy do školy nechodil.)
-Jedno oko má trošku světlejší než to druhé
-Lidi si často myslí že si barví vlasy na rudo ale není to pravda..
Ren Christopher Tsukio alias Unmei S4t8uv

Druhá polovina

Jméno: Nyx(Nykta),Ren jí taky občas říká Sang
Pohlaví: žena
Věk: těžko říct
Typ: Bohyně
Charakter: Nyx je velice milá a k Renovi se chová schovívavě-téměř jakoby byla jeho učitelkou.S ostatními neudržuje žádnou konverzaci-dává jim najevo že si vybrala Rena a že jí jsou naprosot ukradení.Pokud tedy pormluví s někým jiným než s Renm je to od ní téměř jako laskavost.Nyx je velice moudrá a i když Renovi neustále vymlouvá zabíjení.Krev ve které se Ren tak vyžívá jí dělá radost.
Historie: Nyx je dcerou Chaose,sestra Ereba a bohyní noci.Je také matkou spoustu řeckých bohů a bohyň bez kterých by tento svět neexistoval.O Nyx se říká že je naskrz prolezlá zlem a temnotou.Ano je to pravda ale snaží se vypadat jako stělesněné dobro.Stejně jako Ren se vyžívá v krvi.To ona posedla ženu která vyřkla onu věštbu a doufala že najdou chlapce který by byl jako její syn.Když unesly Rena,uviděla v něm tu temnou stránku a pomalu jí začal rozvíjet.
A když potom zabil Raidona a vzal si jeho krev Nyx se rozhodla že je čas se jejímu učedníkovi představit.Když se vydával do Anglie zjevila se mu v jakémsi háji.Když se mu představila Ren se usmál "Myslel jsem že mě navadí někdo jako ty"řekl,vytáhl dýku a rozřízl si ruku.Jeho krev dopadla na Zem "Ber to jako smlouvu" řekl a vytáhl prázdnou lahvičku a nachytal do ní svou krev.Lahvičku potom dal Nyx "Dělej si s mou krví co chceš-mě už na ní stejěn nezáleží.".Od té doby jsou ti dva spolu.
Vzhled a zajímavosti: Umí měnit svou podobu...
Bylo řečeno že miluje prolévání krve nejspíš je to proto že je patronkou upírů...
Ren Christopher Tsukio alias Unmei Nd4n6u

Schopnosti:Dokáže ovládat tmu a do určité míry i stíny.Pomocí své krve dokáže i mírně ovládat zemi...

(S Rin jsme se domluvili-jen tak pro pořádek-jsme sourozenci...)


Naposledy upravil Ren dne Sun Mar 04, 2012 5:48 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 4:41 pm

opět opakuji pište sem zkráceně své schopnosti já pak nevím co vaše postava dělá a jesltli jí můžu pustit dál
Návrat nahoru Goto down
Ren
Demon
Demon
Ren


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 5:13 pm

Dvě jsem přidal protože mě zatím nic nenapadá...stačí to?Když tak ještě něco vymyslím
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 5:16 pm

nechci přímo techniky chci schopnosti co může ovládat.
Návrat nahoru Goto down
Ren
Demon
Demon
Ren


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputation : 0
Join date : 03. 03. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 5:31 pm

upraveno
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei EmptySat Mar 03, 2012 5:59 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ren Christopher Tsukio alias Unmei   Ren Christopher Tsukio alias Unmei Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ren Christopher Tsukio alias Unmei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ren Christopher Tsukio-Unmei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Charakter :: Zion-
Přejdi na: