Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Několik dotazů

Goto down 
+3
Alfio
Neuro Skouro
Daelin Proudmoore
7 posters
AutorZpráva
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Feb 28, 2012 10:55 am

Ahoj, rád bych se zeptal na pár věcí, a to:

1. Jaké oblečení a jaká technologie přibližně vládne? Je sice hezké, že je po druhé svaté válce, ale to bylo i v roce 1000 ;-)
2. Jak poznáme, že je některý bůh "zlý" a některý "hodný"? Na zlo je přece nahlíženo zcela objektivistickým pohledem a zlo ve skutečnosti neexistuje.
3. Mám návrh, jelikož se dost často stává, že se ti nejvyšší pohlavárové setkávají, pak i sagové a hlavní démoni mohou navštěvovat jeden druhého.
4. Dále bch se zeptal, jestli může scholar zabít třeba o dvě místa výš postaveného démona.
5. a za poslední: Máte už vybraného sage pro Španělsko? S vaším dovolením bych si napsal postavu právě na tuto pozici.

To je zatím vše. Děkuji.
Poznámka autora: Jsou to opravdu jen dotazy, abych si mohl napsat postavu, nijak se nesnažím buzerovat.
Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Feb 28, 2012 11:56 am

Ahoj myslím že bych ti na pár dotazů mohl zodpovědět
1) Technologie by se dala říct jako lehce pokročilejší, jak ta dnešní.
2) Většina bohů se pozná zda je zlá nebo dobrá podle činů, při nejhorším by to měl schválit Moderátor, nejlépe se zeptat na skype , aby se nespamovalo
3) To záleží čistě na hráčích Wink
4) To podle mě asi ne Wink
5) Tohle je jen čistě podle mě, ale uvidí se podle hráčů a podle toho se budou určovat Sagové a Lordi Smile
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Paladin*HA*
Paladin*HA*
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 25. 02. 12
Age : 31
Location : Brno

Fades
Věk Postavy: 19
Přiřazení/Povolání: Velitel týmů
Země: Ordine

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Feb 28, 2012 12:27 pm

Tak já se k tomu vyjádřím taky Smile
1)Co se týče technologie atd.Záleží na tom v jaké zemi budeš hrát Smile Pokud chceš jak jsem četl hrát v Japonsku tak tam je technologie skoro stejná jako dnes.
2)Hodně bohů se dá poznat jak už řekl Neuro podle jejich činů nebo charakteru.Samozřejmě pokud nebudeš vědět stačí napsat někomu z Admin týmu a on ti rád odpoví Smile klidně můžeš napsat i mě - Tengi7
3)No když to tak vezmeš z příběhu tak Řád Temné přímo nesnáší takže setkání mezi nimi by nejspíš nedopadlo dobře.Jsou přece jenom ve válce a už po tisíciletí se navzájem zabíjejí a každý mají jiný cíl.Takže by to nebylo nejlepší.Smile
4)No když si přečteš popis Scholara a přečteš si v pravidlech co má povolené se učit je blbost aby dokázal zabít i o jedno místo výše postaveného Smile
5)Španělsko je mám dojem stále volné a nikdo si o něj neřekl takže pokud napíšeš dobrý životopis nevidím důvod proč ne Smile

A samozřejmě jsme rádi za tvůj názor. Smile Budeme rádi když se hráči budou takhle vyjadřovat a říkat svoje návrhy a poznámky Smile
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 12:38 pm

Taková věcná otázka potřeboval bych do londýna umístit bydlení pro svou postavu a už začínám vidět trochu komplikace už proto ,že za mou postavu bydlení v připadném kostele nevidím jako produkční leda bych měl svou místnost dvě tím místnost myslím orpavdu velký prostor a navazné místoni k tomu, + sklad pro dopravní prostředky .... i když důležitost namačkaní jednotek řádu na jedné ploše moc nechápu. Very Happy
_________________________________________________
ačkoliv můj pala nemá zatím ani zařazení takže ...
Návrat nahoru Goto down
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 4:01 pm

no ale stále jste neodpověděli co za oblečení Very Happy takže lehce modernější jo? Very Happy

to totiž nás ženský zajímá nejvíc a vy to nezodpovíte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Catherine Cook
Exorcist
Exorcist
Catherine Cook


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 0
Join date : 28. 02. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země: Anglie

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 4:30 pm

Salek napsal:
Taková věcná otázka potřeboval bych do londýna umístit bydlení pro svou postavu a už začínám vidět trochu komplikace už proto ,že za mou postavu bydlení v připadném kostele nevidím jako produkční leda bych měl svou místnost dvě tím místnost myslím orpavdu velký prostor a navazné místoni k tomu, + sklad pro dopravní prostředky .... i když důležitost namačkaní jednotek řádu na jedné ploše moc nechápu. Very Happy
_________________________________________________
ačkoliv můj pala nemá zatím ani zařazení takže ...

Viz https://fadestextgame.forumczech.com/t73-ubytovani-a-domy , ale když si prohlídneš diskusi pod Floyd"s Street topicem, přijdeš na to, že chlapci v tom mají ještě trochu neshody, takže holt budeme muset počkat, až se dohodnou.

Podle mě je bydlení všech lidí na jednom místě taky nesmysl. K čemu pak máme celý Londýn (respektive celou Anglii), když budeme všichni bydlet na jednom místě? Smile Nemluvě o tom, že by tam musely být opradu obří komplexy, aby se tam vešli všichni Londýnští členové.

@Bettany: Oblečení? To si asi každý musí vymyslet sám, ne? Neřekla bych, že hra potřebuje dresscode Smile Ale asi bych si odpustila viktoriánské šaty a brnění Very Happy (já budu si nejvíc času v kůži, bavlně nebo různých ekolátkách. Prostě oblečení budoucnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Rei
Paladin
Paladin
Kaemon Rei


Poèet pøíspìvkù : 9
Reputation : 0
Join date : 02. 03. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 4:59 pm

Mám dotaz, nevím jak si přesně vybavit Ordine, jsou tam normálně lesy, jezera atd? Smile díky
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 9:36 pm

[quote="Catherine Cook"]
Salek napsal:
Taková věcná otázka potřeboval bych do londýna umístit bydlení pro svou postavu a už začínám vidět trochu komplikace už proto ,že za mou postavu bydlení v připadném kostele nevidím jako produkční leda bych měl svou místnost dvě tím místnost myslím orpavdu velký prostor a navazné místoni k tomu, + sklad pro dopravní prostředky .... i když důležitost namačkaní jednotek řádu na jedné ploše moc nechápu. Very Happy
_________________________________________________
ačkoliv můj pala nemá zatím ani zařazení takže ...

Viz https://fadestextgame.forumczech.com/t73-ubytovani-a-domy , ale když si prohlídneš diskusi pod Floyd"s Street topicem, přijdeš na to, že chlapci v tom mají ještě trochu neshody, takže holt budeme muset počkat, až se dohodnou.

Podle mě je bydlení všech lidí na jednom místě taky nesmysl. K čemu pak máme celý Londýn (respektive celou Anglii), když budeme všichni bydlet na jednom místě? Smile Nemluvě o tom, že by tam musely být opradu obří komplexy, aby se tam vešli všichni Londýnští členové.

No pravě kvuli tvému psotu se ptám a samo souhlasím s tím že nemusíme být zalezlí v jednom komplexu pak jsme moc snadný cíl
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Paladin*HA*
Paladin*HA*
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 25. 02. 12
Age : 31
Location : Brno

Fades
Věk Postavy: 19
Přiřazení/Povolání: Velitel týmů
Země: Ordine

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyTue Mar 06, 2012 11:10 pm

Nemusíte být zalezlí v jednom komplexu Smile určitě si můžete založit svůj vlastní domov ale ať to není nic přehnaného Smile například aby si někdo od Temných postavil hrad je upřímně blbost Smile přece jen máte být nenápadní aby vás Řád jen tak nenašel Smile a pokud si chcete dělat bydlení dělejte si přímo domy a nebo byty Smile nedělejte Hotely atd...ty už tu mám dojem jsou vytvořené přímo od Akihira a měli by stačit Smile
Návrat nahoru Goto down
Salek
Paladin
Paladin



Poèet pøíspìvkù : 22
Reputation : 2
Join date : 01. 03. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyWed Mar 07, 2012 2:11 pm

No pravě že min z toho co se děje v anglii vyplinulo že nemužeme ....
Návrat nahoru Goto down
Catherine Cook
Exorcist
Exorcist
Catherine Cook


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 0
Join date : 28. 02. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země: Anglie

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyWed Mar 07, 2012 6:44 pm

Tak já bych už neřešila, co se tam dělo, teď to máme schválené bílé na černém a případní odpůrci vlastních bytů si to musí vyřešit s Alfiem Very Happy Já bych jen poprosila o smazání toho OT threadu pod mým bytem, já si můžu smazat nanejvýš ten svůj spam, ale ne ten váš Smile Ať v tom není binec. Ď.

Návrat nahoru Goto down
Neuro Skouro
Sage*A*
Sage*A*
Neuro Skouro


Poèet pøíspìvkù : 75
Reputation : 0
Join date : 30. 01. 12

Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů EmptyThu Mar 08, 2012 7:20 am

Byty si samozřejmě vytvořit můžete, ale s mírou. Nepřehánějte to, nedělejte hrady, paláce atd.... a hlavně temní, kteří by měli být nenápadní aby je neobjevil řád.

Konzultováno s ALFIEM.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Několik dotazů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Několik dotazů   Několik dotazů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Několik dotazů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace :: Stížnosti a připomínky-
Přejdi na: