Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Oznámení!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Bettany
Exorcist*A*
Exorcist*A*
Bettany


Poèet pøíspìvkù : 56
Reputation : 1
Join date : 26. 02. 12

Oznámení! Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení!   Oznámení! EmptyTue Mar 27, 2012 6:46 pm

Vážení přátelé,

jelikož jsem tu zatím jediný aktivní admin a ostatní z neznámích a známích důvodů nejsou zde, budu muset chod hry prozatím vzít do rukou já, tudíž schvalování charů, technik, a tvoření děje.

K tomu mi pomůže Catherin Cook. Jistě uslyším protesty atd, ale jinak to tu spadne a musíme začít jednat, nic se tu neděje, je tu prázdno a na adminy někteří už nebaví čekat. Takže počítejte s tím, že se hneme rapidně z místa. Až přijdou ostatní přenechám to zase jim,


Děkuji za pochopení

Bettany
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Admin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 20. 01. 12

Oznámení! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení!   Oznámení! EmptyTue Apr 03, 2012 6:29 am

Zdravím vás všechny Smile,

nejprve bych se chtěl omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyl. Měl jsem nějaké rodinné důvody a k tomu se mě přimotala školad a jaksi to nebylo nejlepší. Ostatní admini mě slíbili, že se o to prozatím posatrají, ale jaksi, nějak zmizeli a ani nevím, jak a ani nevím proč. Vůbec jsem nevěděl, co se děje a dokud my nenapsala Bett, tak jsem o tom ani nevěděl. Slíbili mi, i že zatím msíto mě převezmou dodpsání popisků a příběhu, jelikož moje psotava v tom měla hrát roli, ale já ji nemohl stihnout ani vytvořit. Takže... orpavdu se omlouvám a doufám, že vás to neodradilo...
Další věc je, že mám po zkouškách a u nás v rodině je teď období míru xD Trochu o tom musím vtipkovat, jelikož to jinak nejde, ale víte co xDD
No takže, abych se vrátil k věci, teĎ bych měl mít zase více času a dokonce se tady tedy už objevit a z něčím pomoci. Nevím, jestli dodělám ty popisky.... ani nevím, jestli je někdo už nedodělal, ale... rozhodně bych měl brzy udělat tu postavu a také říct Bett něco o příběhu, abych jí pomohl. Něco od Tatsua vím a i když přesně nevím, co měl v plánu, částečně o tom mám vědomí, takže bych to měl nějak s pomocí ostatnách skloubit Smile
Doufám tedy, že vás to opravdu mco neodradilo a že snad bude zase vše v pohodě Smile

P.S. Velice děkuji Bettany, že to tady mezitím ustála a nevykašlala se na to. Moc si toho vážím Smile Arigato gozeimasu ! Smile)))))))))))))))))))
Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace :: Pravidla a Oznámení!-
Přejdi na: