Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kaemonův Dům

Goto down 
AutorZpráva
Kaemon Rei
Paladin
Paladin
Kaemon Rei


Poèet pøíspìvkù : 9
Reputation : 0
Join date : 02. 03. 12

Kaemonův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Kaemonův Dům   Kaemonův Dům EmptyTue Mar 06, 2012 6:02 pm

Můj dům není ani malý, ani velký, je jak já s oblibou říkám "Tak akorát". Nachází se u malého lesíka nedaleko města.
Pohled z venku:
Mám zde i malé jezírko, kde plavou KOI kapři.
Spoiler:
Když člověk vejde do první místnosti dýchne na něj úžasná atmosféra. První místnost používám jako místo na trénink. Pokud tedy netrénuji venku. V místnosti na levé straně je ložnice, mám tam postel, skříň s oblečením, a naproti posteli stojí stojan s mou zbrojí. V pravých dveřích je toaleta a vedle ní v místnosti jsou skromné lázně. A v posledních dveřích je kuchyně s jídelnou. Vedle domu je stáj i s výběhem, kde se prohání Ai. V mém domě není elektronika protože jí moc neholduji. Samozřejmě že mám mobil, avšak pouze pro služební potřeby. A elektriku jako takovou mám, bez ní se nedá žít.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Rei
Paladin
Paladin
Kaemon Rei


Poèet pøíspìvkù : 9
Reputation : 0
Join date : 02. 03. 12

Kaemonův Dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonův Dům   Kaemonův Dům EmptyTue Mar 06, 2012 6:40 pm

Posadil jsem se na posteli a promnul si oči. Už dlouho se mi nestalo že bych spal až do večera. Asi jsem byl včera nějak unavený protože se mi tohle nestává. Přišel jsem ke stolku kde bylo zrcadlo a mísa s vodou, koukl jsem se do zrcadla a lekl jsem se. Vypadal jsem jako strašidlo. Opláchl jsem si obličej a stáhl si vlasy do culíku.
Vyšel jsem ven z místnosti a zašel si na toaletu. Pak jsem se oblékl do oblečení.
Rozkliknout pro zvětšení xD:
Za opasek jsem si dal katanu i wakazashi a do pouzdra na záda Yari. Bez nich bych nikam nešel. Dodávají mi pocit klidu... pomyslím si. Děláš dobře že je taháš sebou...nikde není tak bezpečno abys je nepotřeboval.... ozval se mi Bishamon v hlavě. Máš pravdu Bishamon-san ale tady je klid...i když pořád bych bez nich nevyšel.... dám mu za pravdu. Vyběhnu ven a zajdu do stáje. Pohladím Ai po hlavě, hodím jí před záda sedlo a naskočím na ní. Pohladím jí po hlavě a vydáme se do města.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Kaemonův Dům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Ordine :: Obytné části-
Přejdi na: