Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová hra vytvořená podle povídky Fades.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přijímací hala

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 95
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

Fades
Věk Postavy:
Přiřazení/Povolání:
Země:

Přijímací hala Empty
PříspěvekPředmět: Přijímací hala   Přijímací hala EmptySun Feb 26, 2012 6:01 pm

Přijímací hala 2695-orig

Vítejte v našem hotelu a jsme velice rád, že jste si vybrali zrovna nás. Můžeme vám zaručit, že rozhodně nebudete zklamaní a my zařídíme vše, co si budete přát. Stačí si jen pobyt zaplatit a vše, co vám náš hotel nabízí, dobře využít.
Přejeme vám příjemný pobyt a doufám, že nebudete zklamaní a těšíme se, na naši další budoucí, spolupráci...
[/b]
Návrat nahoru Goto down
https://fadestextgame.forumczech.com
Chino
Shade
Shade
Chino


Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 2
Join date : 02. 03. 12

Přijímací hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijímací hala   Přijímací hala EmptySun Mar 11, 2012 10:38 am

Pomalým som došiel sem. Usmial som sa na recepčnú. Podišiel som k nej."Zdravím Natali ako sa dnes máme?" poviem a ona mi hneď podávala kľúče. Ujde to, stále je práce viac a viac... povedal a s úsmevom na tvári, tak ako vždy."Tak vám držím prsty aby ste to stihli, čo najrýchlejšie. Príjemný deň!" odvetil som a zmizol vo výťahu. Nero verne okolo mňa stál. Do kľúčovej dierky som vložil kľúč a pootočil ho. Klikol na moje poschodie a čakal. Netrvalo dlho, otvorili sa dvere a ja som stál vo svojej izbe...

/presun/
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Přijímací hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijímací hala   Přijímací hala EmptyTue Mar 13, 2012 1:54 pm

Vešel jsem do haly a přišel k recepci. Dobrý den. Rád bych si zaplatil pokoj na dva až tři dny. Požaduji v něm čistou vodu jak na pití tak na koupel, a lístek s rozpisem jídel. děkuji. podal jsem recepční požadovanou zálohu. Zavazadla nemám.
Návrat nahoru Goto down
Daelin Proudmoore
Sage
Sage
Daelin Proudmoore


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 2
Join date : 27. 02. 12

Přijímací hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijímací hala   Přijímací hala EmptyWed Mar 14, 2012 11:15 am

Myslím, že bych se měl setkat s dalšími Sagi a říct jim, že se mi v zemi množí démoni. Zeptat se jich, jak zakročíme a zda mají v zemi démony také. pomyslel jsem si a vydal se do anglie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přijímací hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přijímací hala   Přijímací hala Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přijímací hala
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přijímací hala
» Přijímací hala
» Přijímací hala
» Hlavní Sál (Konferenční/Přijímací)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní Místnosti :: Španělsko :: Hlavní město :: Obytné části města :: Hotel-
Přejdi na: